Magazin

Gülgökçe sahnelerimize açılıyor

Güzel şarkıcı ve oyuncu Gülgökçe Korkmaz, sinema filmi çalışmalarının yanında “Var Ya Da Yok” albümünün heyecanını da yaşıyor. Gülgökçe albüm lansmanı sonrası adamıza gelmeye hazırlanıyor


Sevilen şarkıcı ve oyuncu Gülgökçe Korkmaz, 2019 yılına bomba gibi hazırlanıyor.  Uzun yıllardır sanat camiasında çeşitli işlere imza atmış İzmirli güzel şu sıralar yepyeni bir çalışma içerisinde.  Sahne sanatları ve şan eğitimleriyle dolu kariyerinde Müzik dünyasına muhteşem bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.  Aranjesi Mustafa Arapoğlu tarafından hazırlanan  “Var Ya Da Yok” adlı pop şarkısının video klibiyle önümüzdeki aylarda İstanbul’da gerçekleşecek bir lansmanda görücüye çıkaracak.  Hemen ardından “Aşk Tarafı” adlı pop, club şarkısı ve video klibiyle başarısının devamını getirecek ve önümüzdeki günlerde çekimlerine başlayacağı Türkiye’de ilk defa çekilecek olan bir bilim kurgu Sinema filmi “Metruk”  ile hem oyunculuğunu konuşturacak hem de science fiction bir müzik klibi ile 3. Şarkısını da repertuarına eklemiş olacak.

Kıbrıs’ı çok seviyor

Enerjisi ve sempatikliği ile dikkatleri çeken güzel sanatçı; ” Kıbrıs’a sürekli tatil amaçlı gidip geliyordum. Fakat orda sahne almak benim için efsane olacak. Kıbrıslıları ve özellikle orada yaşayan insanları seviyorum.  Dostluğu, misafirperverliği gerçekten muhteşem. Umarım ki uzun yıllar Kıbrıs’la iyi ilişkiler içerisinde olacağım.” dedi.

Lansman heyecanı sardı

“Var Ya Da Yok” albümü için büyük bir heyecan duyan Gülgökçe: “İstanbul’daki lansman ve sahnelerimden sonra Kıbrıs’ta sahneye çıkmanın kariyerimin dönüm noktası olacağını düşünüyorum.” diyerek ülkemizi yüreğine yerleştirdiği yeri göstermiş oldu.

Yurtdışı başarıları dikkat çekici  

Gülgökçe Korkmaz, Türkiye’deki kariyerinin yanı sıra yurtdışında da enteresan bir şekilde tanınıyor,  seviliyor.  2017 yılında Kosova’da uluslararası bir yarışmada Miss Turkey olarak yarıştı ve dereceye girdi.  Gülgökçe oynadığı sanat filmleri ile Azerbaycan ve Belçika’da da başarılı kadın oyuncu onuruna layık görülmüştü.

Sıkı bir hazırlık içerisinde

Sanatçı şu sıralar çok sıkı bir tempo halinde bir yandan stüdyo çalışmaları,  bir yandan dans dersleri ve sinema filmindeki rolü için disiplinli bir şekilde ön hazırlıklar yapıyor.   Muhteşem enerjisi ile kısa sürede Kıbrıs’ın en aranılan isimlerinden biri olmayı hedefleyen Gülgökçe bakalım sahnelerimizde nasıl bir performans sergileyecek.Başa dön tuşu