Spor

Grozev göze girdiGROZEV BEĞENİLDİ: Doğan Türk Birliği’nin Antalya kampında denediği Bulgaristan uyruklu forvet Trayo Grozev idmanlarda gösterdiği performans ile göz kamaştırıyor. Teknik direktör Caner Oshan’ın çok beğendiği Bulgar golcü Grozev hakkındaki son karar oynanacak olan hazırlık maçlarından sonra verilecek
BELIEVE GERİ DÖNERSE!: PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor’da denenmek için Kayseri ekibinin kampına katılan Believe’in geri dönmesi durumunda eğer Grozev hakkında olumlu karar çıkarsa sarı lacivertlilerin diğer yabancı oyuncusu Chinedu Charles Geoffrey üçüncü yabancı olarak tribünde oturacakOSHAN: HER ŞEY YOLUNDA GİDİYOR: DTB Teknik Direktörü Caner Oshan, günde çift idman yaparak yoğun bir tempoyla hazırlandıklarını belirtti. Çarşamba günü Türkiye BAL ekiplerinden Edirnespor ile bir hazırlık maçı yapacaklarını ifade eden Oshan ayrıca yerli transfer yapmayı da düşünmediklerini söyledi

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği gittiği Antalya’da hem kamp çalışmalarını sürdürüyor hem de yabancı deniyor.
Sarı lacivertlilerin Antalya kampında denediği Bulgaristan uyruklu forvet Trayo Grozev idmanlarda gösterdiği performans ile göz kamaştırıyor. Teknik direktör Caner Oshan’ın çok beğendiği Bulgar golcü Grozev hakkındaki karar oynanacak olan hazırlık maçlarından sonra belli olacak.
Doğan Türk Birliği ile sezona başlayan Believe, PTT 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor’da denenmek için Kayseri ekibinin kampına katıldı. Believe’in Doğan Türk Birliği’ne geri dönmesi durumunda eğer Grozev hakkında olumlu karar çıkarsa sarı lacivertliler diğer yabancı oyuncusu Chinedu Charles Geoffrey üçüncü yabancı olarak tribünde oturacak.

Oshan: Her şey yolunda gidiyor
Antalya’da ligin ikinci devresi için kamp çalışmalarını sürdüren Doğan Türk Birliği’nin teknik direktörü Caner Oshan, günde çift idman yaparak yoğun bir tempoyla hazırlandıklarını söyledi.
Çarşamba gününe kadar idmanların bu tempoda süreceğini belirten Oshan, “Şu ana kadar 5 idman gerçekleştirdik. Bu idmanlarda fazlalık ve çabukluk çalışmalarının yanı sıra zeminin güzel olmasından dolayı teknik ve taktik çalışmalar da yapıyoruz. Her şey yolunda gidiyor. Çarşamba günü Türkiye Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Edirnespor ile bir hazırlık maçı yapacağız. Kaleci Raif Denktaş’ı kadromuza kattık ve bir de Bulgar forvet deniyoruz. Şu aşamada yerli transfer Raif’ten sonra yerli transfer yapmayı düşünmüyoruz” dedi.

Başa dön tuşu