Google Play Kitaplarda, Sesli Kitap Dönemi Başlıyor! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Mart 24, 2023
Bilim ve Teknoloji

Google Play Kitaplarda, Sesli Kitap Dönemi Başlıyor!

google-play-sesli-kitap
Google Play Kitaplar, kitap okumayı sevmeyenler için yeni bir girişime başlıyor. Bundan sonra, Google Play Kitaplar üzerinden, sesli kitap satın alma imkanımız olacak.
 Google Play, kullanıcılarına yakın bir zamanda sesli kitap özelliğini sunmaya hazırlanıyor. 9to5Google, bu özelliğin başlayacağını, Google Play Kitaplar bölümünde görüntülenen bir reklam sayesinde fark etti. Reklamda, ilk yaptığınız sesli kitap alışverişinde, %50 indirim yapılacağı yönünde bilgiler yer alıyordu. Kullanıcılar, bu reklamı açmaya çalıştıklarında, karşılarına boş bir sayfa çıktı. Yani sistem hala yapım aşamasında.

Geçtiğimiz yıl yapılan bir Google Play güncellemesinde, mağazanın kullanıcılarına sesli kitap desteği başlatmaya hazırlandığını gösteren bazı kodlar bulunuyordu. Böyle bir reklamla da karşılaştığımıza göre, sesli kitap özelliğinin çok yakında bizlerle olacağını söyleyebiliriz. Ancak Google’ın böyle bir proje hakkında bir açıklama yapmadığını da sizlere belirtmek isteriz. Resmi bir açıklama gelmeden, kesin bir yorum yapmamız şimdilik mümkün olmasa da, özelliğin gelmesi oldukça muhtemel.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar