Magazin

Gönyeli’de bizden sesler yükseldi

GENÇLİK FESTİVALİ ÜLKEMİZ SANATÇILARIYLA COŞTU: Gönyeli Gençlik Festivali’nin ikinci gününe Grup Frekans, Grup Strange Union ve Arda Gündüz ile Alkapon’un yanında DJ Haşim ile DJ Bora ses getirdi. Festivalin final konserini bu akşam Rock müziğin yıldız ismi Teoman gerçekleştirecek.

 

Gönyeli Gençlik Festivali’nin ikinci gününde yerli gruplar sahne aldı. Oldukça kalabalık bir izleyici kitlesinin izlediği geçtiğimiz Perşembe akşamı yaşaman festivalin ikinci gününde yerli gruplar Türkçe ve İngilizce şarkıları ile sevenlerine muhteşem konserler sundu.

Gönyeli Gençlik Festivali’nin ikinci gününde ilk olarak sahneyi ülkenin sevilen gruplarından Grup Frekans aldı. Grup Frekans, her yaştan katılımcıya şarkılarıyla güzel dakikalar yaşattı. Türkçe şarkıları katılımcılarla beraber söyleyen grup festivalin ikinci gününe muhteşem bir başlangıç yaptı.

DJ Haşim Volkan ve DJ Bora’nın da setleriyle ritim kattığı festivalde ülkenin sevilen gruplarından Strange Union da sahne alarak rock fırtınası estirdi.

Gecenin son performansını ise Arda Gündüz ile Alkapon sergiledi. Ciddi bir seyirci kitlesine karşısında şarkılarını söyleyen ikili, sadece gençler değil büyük küçük herkesi festival alanına taşıdı.

Gönyeli Gençlik Festivali bu gece Teoman konseriyle final yapacak. Geceye DJ Haşim Volkan, Lirik Şiir Grubu ve Arman Ratip de renk katacak.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı