Gönyeli 20 Temmuz’da sahada - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 24, 2024
FutbolSpor

Gönyeli 20 Temmuz’da sahada

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Gönyeli’de teknik patron Emre Perçinci ile yeniden anlaşma sağlandı ve hazırlıklar başladı

Ülkemizin efsane kulüplerinden Gönyeli yeni sezonda uzun zamandır hasret kaldığı Süper Lig’de mücadele edecek. Kırmızı-beyazlılarda önceki gün yapılan genel kurulda Ömer Arabacıoğlu’nun yeniden başkanlığa seçilmesinin ardından ilk olarak teknik heyet ile görüşme sağlandı.


Takımı Süper Lig’e çıkaran genç teknik adam Emre Perçinci ile yeniden anlaşmaya varan Arabacıoğlu ve yönetimi kaleci antrenörü olarak Tugay Atiker ile anlaşmadı ve göreve İbrahim Reis getirildi.

2018-2019 sezonu hazırlıklarına 20 Temmuz’da başlamayı planlayan Gönyeli, Süper Lig serüvenine Perçinci-Reis ikilisi ile başlayacak.

Saha lige yetişecek

Ülkemizin FIFA onaylı ilk sentetik sahasına sahip olan ancak yıllar geçtikten kötü duruma gelen sentetik zeminden vazgeçerek doğal çim zemine geri dönüş kararı alan yönetim, Spor Dairesi’nin onayı ile sahasını yenilemeye aldı.

Başkan Ömer Arabacıoğlu gazetemize yaptığı açıklamada saha zeminlerinin lig sezonuna yetişeceği bilgisinin kendilerine verildiğini ancak hazırlık aşamasında kullanacakları saha konusunda şu anda bir belirsizlik olduğunu ve çeşitli sahalarda çalışmak için görüşmelere başladıklarını ifade etti.

Kamp için hedef Kızılcahamam

Başkan Arabacıoğlu, sezon öncesi kampı için Ankara’ya gitmeyi istediklerini söyledi ve bunun için de Kızılcahamam’ı tercih edeceklerini belirtti.

Teknik adam Emre Perçinci’nin görüşü doğrultusunda sezon öncesi kampını Kızılcahamam’da yapacaklarını açıklayan Arabacıoğlu şu an için 6 oyuncu ile anlaşma sağladıklarını vurguladı.

Yenicami’den 4 takviye var

Kırmızı-beyazlı takım 2 yabancı ve 4 yerli oyuncu ile anlaşma sağladı. Yenicami’de bu sezon kadroda düşünülmeyen John Okoli ile birlikte kanat oyuncusu Blessing’i kadroya katan Gönyeli, son şampiyondan 4 oyuncu daha renklerine bağladı.

Gönyeli, Yenicami’den Fikret Yağcıoğlu, Hasan, Kemal Varan ve Okan Göktürk ile anlaşma sağladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar