Göçmen hızla başladı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
FutbolSpor

Göçmen hızla başladı

GÖÇMEN’DEN TRANSFER BOMBALARI:

Bu sezon Süper Lig’de mücadele edecek olan Göçmenköy; John Okoli ve Ömer Gül’ü bitirdikten sonra dün de Teknik Direktör Kemal Yürekli ile resmen anlaştı. Göçmenköy şu sıralarda ise, Ozanköy kalecisi Mehmedemin’i renklerine bağlamak için çalışmalarına başladı


K-Pet 1. Lig’den Süper Lig’e şampiyon olarak çıkan Göçmenköy, sponsoru Nicosia Group’un başkanı Abdullah Uluçhan’ın desteğiyle transfere hızlı bir başlangıç yaptı. Önceki gün, Gönyeli’nin Nijeryalı golcüsü olan ve gol krallığında sezonu 22 golle üçüncü sırada bitiren John Okoli’yle anlaşma sağladı. Hemen ardından Çetinkaya’da kiralık olarak oynayan Yenicami futbolcusu Ömer Gül’ü de renklerine bağlamakta gecikmedi.

Göçmenköy dün de transfer bombalarına devam ederek; Baf’ın teknik patronu Kemal Yürekli ile yardımcı antrenörü Niyazi Özekmekçi’yle de anlaşarak teknik kadrosunu güçlendirdi. Göçmenköy Kulübü Başkanı Ersan Karataş’ın, teknik heyet atağının ardından, Ozanköy’ün başarılı file bekçisi Mehmedemin İlter’le de dirsek temasında olduğu öğrenildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar