Magazin

Gizem’li Köşe
Hatıra fotoğrafı çektiler


Ülkemizin başarılı müzisyenleri Kutay Alicik ve Emre Yazgın’ın müzik stüdyosu Re-Chord stüdyoyu ziyaret eden ülkemizin bir diğer başarılı ismi tiyatrocu, dizi ve sinema oyuncusu Osman Alkaş ile  hatıra karesi…

“Boyun kısaymış”

Ülkemizin sevilen sanatçıları Eril Cambaz ve Lütfiye Özipek, ses kayıt esnasında eğlenceli anlarını paylaştılar. Boyu mikrofona yetişmediği için Eril Cambaz’ın Lütfiye’yi mikrofona doğru uzattığı karede Lütfiye “boyum kısaymış” yorumu ile eğlenceli fotoğraflarını paylaştı.

 

Çocukluk fotoğrafını paylaştı

 


Miss World 2002 Azra Akın, instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı. Top oynarken fotoğrafını paylaşan Azra yüzlerce like aldı.

 

Mutlu yaşlara!

Gazeteniz Havadis çalışanlarından Duygu, Mehmet ve Seda yeni yaşlarında unutulmadı. Gazeteniz Havadis’te pasta üfleyen arkadaşlarımıza bizler de mutlu yaşlar diliyoruz.
107.8 Radyo Havadis Dj’lerinden Seda Günsoy Andım’ı arkadaşları da unutmadı. Pastasını üflerken dilek tutmayı da ihmal etmeyen Seda sosyal medyada da fotoğrafını paylaştı

“Dağ gibi taş gibiyiz”

Yoga eğitmeni Birsen Hacıelmaz paylaştığı fotoğrafta  “İnsanin böyle bir babası varken güne kotu başlaması mümkün olabilir mi dağ gibi taş gibiyiz” notuyla babasına olan sevgisini dile getirdi.

 

Modacılığa soyundu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil, modacılığa soyundu. Erbil, kendi hazırladığı ve tanıttığı koleksiyonunu bir internet sitesi üzerinden satışa sundu. Modelliği de kendisi yapınca oldukça dikkat çekti.

 

Mia hayvan sevgisiyle büyüyor


Kıbrıslı sanatçı Işın Karaca, kızı Mia’yı hayvan sevgisiyle büyütüyor. Kızı Mia’nın köpek yavrusuyla birlikte fotoğrafını paylaşan sanatçı fotoğrafın altına “Bizim evde günaydın olalı 2 saat olmuş, bugün de uyandık ya, çok şükür… Güne umut veren bir resimle başlamak istedim. Dünümüzü unutmadan, yarınımıza inanarak, sevdiklerimize sıkı sıkı sarılarak… Seni seviyorum demek ne güzeldir. Sevgiye inanmak, saygıya, insanlığa hürmet edebilmek, herseye rağmen yetiştirmekte olduğunuz evlatlarımız için dik durmak ve onlara uzun uzun seni seviyorum demek.. Kötülüğün hiç birimize uğramadığı bir gün olsun… Âmin” notunu paylaştıBaşa dön tuşu