Magazin

Girne’de Volkan Konak rüzgarı

 

 
“KUZEYİN OĞLU”NDAN ALBÜM MÜJDESİ:
.  Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Konak, eylül ayında yeni projelerine başlayacağını belirtti. Konak, “İnşallah 2018 sonunda albüme giriyoruz. Kalıcı eserler yapmaya çalışıyorum ve yeni albümümde en az üç tane kalıcı eserim olacak” diyerek, iddiasını ortaya koydu

 

Karadeniz müziğinin başarılı ismi Volkan Konak, bayramın ikinci günü Cratos Premium Hotel’de sevenleriyle buluştu.  Geniş repertuvarı ve bitmek bilmeyen enerjisi ile sahneden hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti sunan Konak, şarkı aralarında seslendirdiği şiirlerle hayranlarından tam not aldı.

Nobel Balo Salonu’nu dolduran yaklaşık bin 500 kişinin hep bir ağızdan eşlik ettiği sanatçı, birbiri ardına sevilen şarkılarını seslendirdi.

İki saati aşkın süre sahnede kalan “Kuzeyin Oğlu”, hayranlarından bol bol alkış aldı. Sevilen Karadeniz şarkılarının yanı sıra birçok anonim eser ve Türk sanat müziğinden parçalar seslendiren başarılı yorumcu, sahnede anlattığı komik anıları ve fıkraları ile de izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.

“Kalıcı eserler bırakmaya çalışıyorum”
Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Konak, eylül ayında yeni projelerine başlayacağını belirtti. Konak, “Çok güzel eserler bulduk. Uzun zamandır bu kadar heyecanlanmamıştım. Altan Çetin üç tane eser hazırladı. Bu albümde kendi bedenime ve kimyama uygun eserlerle çalışmaktan çok mutluyum. İnşallah 2018 sonunda albüme giriyoruz. Kalıcı eserler yapmaya çalışıyorum ve yeni albümümde en az üç tane kalıcı eserim olacak” diyerek, iddiasını ortaya koydu.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı