Magazin

Girne’de Seda şov


Türkiye’nin ünlü sanatçısı Seda Sayan, iki gün üst üste Girne Rocks Hotel’de sahneye çıktı. Adeta “Seda Sayan Show” tadında geçen konserde sahnesini Nil Burak’la paylaştı ve Kıbrıslı ünlü sanatçıyı oturarak dinledi.  “Sen de başını alıp gitme” şarkısını seslendiren Nil Burak, konuklar tarafından alkış yağmuruna tutuldu

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Seda Sayan iki gün üst üste Girne’de hizmet veren Rocks Hotel’de sahne aldı. Ünlü sanatçı önceki akşam 2 saat boyunca konuklarına muhteşem bir gece yaşattı.

Kendi şarkılarının yanı sıra Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ve Sezen Aksu şarkıları da seslendiren Sayan, dansları ve sahne kostümü ile adeta büyüledi.

Sahnesini Nil Burak’la paylaştı

Salondaki masaları tek tek dolaşan Seda Sayan, kendisini izlemeye gelenler arasında Kıbrıslı sanatçı Nil Burak ile de özel olarak ilgilendi. Bir ara sahnesini onunla paylaştı ve Nil Burak’ı oturarak dinledi. “Sen de başını alıp gitme” şarkısını seslendiren Nil Burak, konuklar tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Mehmet Ali Erbil kırdı geçirdi

Seda Sayan konseri öncesinde sahneye çıkan muzip komedyen Mehmet Ali Erbil her zamanki gibi konuklara takılarak espri üstüne espri patlatıp salonu kahkahaya boğdu. Konuklara takılmadan edemeyen Mehmet Ali Erbil kendisini izleyenlere esprileri ve muziplikleriyle eğlenceli saatler yaşattı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı