Spor

Girne’de gol sesi çıkmadı: 0-0
Yer: Girne 20 Temmuz Stadı
Hakemler: Serkan Durmaz, Ali Karahasan, Hüda Özenen
T.Ocağı: Ali, Yunus, Süleyman, Mustafa Akış (Dk.75 Deniz), İsmet, Mustafa Ayker, Aksel (Dk.75 Mehmet Bebek), Murat, Hakan (Dk.61 Mehmet Uçar), Şenol, Özgür
Ozanköy: Şiho, Mehmet Gül, Yavuz, Hüseyin Çakmak, Önder, Serhan, Hüseyin Konyalıoğlu, Nedim (Dk.40 Direnç), Hasan Yanaroğlu, Tarkan(Dk.60 Hüseyin Aydıngönül), Zeki (Dk.80 Ali Kopça)K-Pet 1. Lig’de ikinci devrenin ilk haftasında Türk Ocağı ile Ozanköy arasında oynanan Girne derbisinde gol sesi çıkmadı.
Girne 20 Temmuz Stadı’nda oynanan karşılaşmada iki takımda gol atma başarısı gösteremedi ve mücadele başladığı gibi 0-0 eşitlikle tamamlandı.
Karşılaşmanın 1. dakikasında, Hakan Altın’ın ara pasını Özgür değerlendirebilse, Ocak karşılaşmaya önde başlamış olacaktı. Özgür topu, dün sahanın yıldızı olan kaleci Siho’ya teslim etti.
8. dakikada Hüseyin Çakmak’ın, Murat Gertik’i düşürmesinden müsait yerden kazanılan serbest vuruşu, Şenol kullanamadı.
20. dakikada kaleci Siho, Şenol’un yakın mesafeden yaptığı kafa vuruşunu mükemmel bir refleksle kurtardı.
İlk devre 0-0 berabere neticelendi
55. dakikada Aksel’in, uzattığı ara pasını yakalayan Şenol’un yaptığı vuruşu Siho kurtardı. Ancak top yine Şenol’un önüne geldi. Şenol’un yaptığı ikinci vuruşu da kaleci Siho mükemmel bir şekilde karşıladı.
89. dakikada Hüseyin Aydıngönül, müdafaanın hatasından yararlanarak kaptığı topla ilerledi ve kaleci Ali ile karşı karşıya kaldığı sırada yaptığı plase vuruşu Kaleci Ali mükemmel bir refleksle önledi. Ve takımını mutlak bir yenilgiden kurtardı.

Fotoğraflar: Abdullah EĞİLMEZBaşa dön tuşu