Girne ve Güzelyurt’ta asayiş ve trafik denetimi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Aralık 1, 2023
Kıbrıs

Girne ve Güzelyurt’ta asayiş ve trafik denetimi

22-23.02.2019 tarihleri 21:00-01:00 saatleri arasında Girne ve Güzelyurt Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirildi.

Girne’de gerçekleşen denetimlerde, bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, barlar, kahvehaneler,
diskolar ve gece kulüpleri kontrol edilerek denetimler yapıldı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamada, kumarhanelerde yapılan kontrol neticesinde kumarhaneye girmesi ve bulunması yasak olan toplam 5 kişinin tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatıldığı belirtildi.


Trafik ekiplerinin yaptığı denetimlerde ise toplam 550 aracın kontrol edildiği ve suç işlediği tespit edilen 97 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilip, muhtelif suçlardan dolayı 3 aracın trafikten men edildiği bildirildi.

Güzelyurt’ta gerçekleşen denetimlerde bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehanelerde kontrol edildiği ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmediği bildirildi.

Trafik ekiplerinin yaptığı denetimlerde ise toplam 430 aracın kontrol edilmiş olup, 65 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 1 aracın ise trafikten men edildiği kaydedildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar