Magazin

Girne “Saklı Düşler”e daldı


Türkiye’nin ünlü sanatçısı Cengiz Kurtoğlu Girne’de sahne alarak arabesk fırtınası estirdi.

Ünlü sanatçı üç yıl önce çıkardığı  “Saklı Düşler” şarkısının yanında en sevilen ve unutulmaz parçalarını konukları için söyledi

 Arabesk müziğin güçlü sesi Cengiz Kurtoğlu önceki akşam Oscar Hotel’de hizmet veren Skull King Casino’da arabesk şarkılarıyla unutulmaz bir geceye imza attı.Ünlü sanatçı üç yıl önce çıkardığı ve herkesin severek dinlediği  “Saklı Düşler” şarkısı yanında “Duvardaki Resim”, “Önce Birkaç Damla Yaş”, “Gece Olunca” ve “Duyanlara Duymayanlara” gibi şarkıları sevenleri eşliğinde söyledi. Kurtoğlu, konukları Arabesk’in melankolik dünyasına sürükledi.

Hüzünlü şarkıların yanında eğlencenin temposunun hiç düşmediği gecede konuklar da eğlenceli saatler yaşamanın keyfini çıkardı.  Hareketli şarkılarla coştukça coşan konuklar, bol bol oynayıp, göbek attı. Zaman zaman konukların arasına inen ünlü sanatçı, konuklar isteklerini de geri çevirmedi.

Sıcak ve samimi bir atmosferde eğlenen konuklar, bol bol muhabbet ederken masalarındaki Chivas Regal viskiyle de keyiflerine keyif kattı.

 

Fotoğraf:  Fuat ŞANLIERBaşa dön tuşu