Kıbrıs

Girne Kültür Sanat Günleri çocuk etkinliğiyle devam edecek


  1. Girne Kültür Sanat Günleri, Salı akşamı çocuklara yönelik ateş şov, illüzyon gösterisi ve çocuk tiyatrosuyla devam edecek.

Girne Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, Girne Kültür Sanat Günleri çerçevesinde Salı akşamı saat 20.00’de ateş şov, illüzyon gösterisi, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler çocuk tiyatrosuyla kültür sanat etkinlikleri yapılacak.

Etkinlik programında, 16 Ağustos Salı akşamı saat 21.00’de Mabel Matiz konseri, 23 Ağustos Salı akşamı saat 21.00’de ise Yaşar konseri yer alıyor. Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilecek olan tüm etkinliklere biletlerin Girne Belediyesi, Deniz Plazalar ve etkinlik akşamı Girne Amfi Tiyatro girişinden temin edilebileceği belirtildi.

9 Ağustos’ta çocuklar için etkinlikler…

  1. Kültür Sanat Günleri kapsamında 9 Ağustos Salı akşamı çocuklara yönelik düzenlenen Enver Ertaş’ın illüzyon gösterisi ve ateş gösterileri yanında Ankara Devlet Tiyatrosu’nun “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” çocuk oyunu perdelerini minik seyirciler için açacak. 3 yaş ve üzeri çocuk grubuna hitap eden tiyatro oyunu ve gösteri biletinin 10 TL olarak satışa sunulduğu kaydedildi.

1470484327 copy

 Başa dön tuşu