Magazin

Girne İdo Tatlıses ile eğlendiArabesk müziğin efsane ismi İbrahim Tatlıses’in pop şarkıcısı oğlu İdo Tatlıses, Girne’deki Retro Club’da coşkulu bir kalabalığa üç saat konser verdi

Girne’nin eğlence mekanı Retro Club geçtiğimiz hafta sonuna yine damgasını vurmayı başardı. Türkiye’nin genç ve ünlü sanatçısı İdo Tatlıses’i ağırlayan Retro Club’ta o gece tabiri caizse unutulmaz bir coşku yaşandı. Girne’de deprem etkisi yaratan İdo Tatlıses konseri ile mekanda yer yerinden oynadı. Erken saatlerde mekanın olduğu sokağı dolduran eğlence severler kapının açılması ile Retro’da izdiham yarattılar.

İdo’nun sahneye çıkması ile de gelen konuklar hep bir ağızdan çığlık çığlığa sanatçıyı karşıladı. Dillerden düşmeyen parçası “Sen” ve “Bileklerime Kadar Acıyor” ile performansına giriş yapan sanatçı gelen konuklardan tam not almayı başardı. Enerjik halleri, kendine özgü dansları ve geniş repertuarı ile yaklaşık 3 saat sahne yapan genç popçuyu dinlemeye gelenler bir dakika olsun yerlerinde durmadılar.

Sahnesinin sonlarına doğru üzerindeki t-shirti çıkararak performansına devam eden İdo, bayan hayranları tarafından göz hapsine tutuldu. Özellikle bayan hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği gecede eğlence, coşku, müzik, dans bir arada yaşandı. İdo’nun müthiş performansı çok uzun süre dillerden düşmeyeceğe benziyor.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı