Spor

Girne Halk Evi sıkı çalışıyorKEMANCIOĞLU: HEDEFİMİZ SÜPER LİG: Girne Halk Evi Teknik Direktörü Mehmet Kemancıoğlu: Kadromuza tecrübeli oyuncular katarak iyi bir ekip olduk. Yeni sezon için takım olarak çok iyi çalışıyoruz. Bu sene hedefimiz Süper Lig’e yükselmek. Kiralık transfer döneminde bir kaleci ve bir orta saha transferi daha yaparak lige hazır olacağız
Okan KARADEMİR
Bu yıl 1. Lig’de mücadele edecek ve hedefini Süper Lig’e yükselmek olarak belirleyen Girne Halk Evi kendi tesislerinde gerçekleştirdiği hafta sonu kampını dün tamamladı. 
Geçtiğimiz sezon 2. Lig’den 1. Lig’e şampiyon olarak yükselen Girne temsilcisi ana transfer döneminde kadrosuna önemli oyuncuları katmıştı.
Tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Kemancıoğlu nezaretinde yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam eden GHE hafta sonu kendi tesislerinde kamp çalışması yaptı.
19 Mayıs Koleji Antrenman Sahası’nda gerçekleşen 3 günlük kamp dün sona ererken kırmızı beyazlılar ilk iki günde çift olmak üzere kampı toplam 5 antrenmanla noktaladı.
Dün sabah idmanıyla sona eren kampın ardından tüm takım Kybele Restoran’ta sabah kahvaltısı yaptı.  Kahvaltının ardından ise Girne Halk Evi takımının bu sezon forma sponsorluğunu üstlenen Danny’s yazılı formalarıyla fotoğraf çekimi yapıldı.Nihat Bağcıer Turnuvası’nda mücadele edecek
Girne Halk Evi takımı bu hafta da yoğun bir programdan geçecek.  Bugünden başlayıp 10 Eylül Perşembe gününe kadar aralıksız idman yapacak olan Girne ekibi 12-13 Eylül tarihlerinde ise Düzkaya Nihat Bağcıer Anı Turnuvası’nda mücadele edecek.

Kemancıoğlu: İyi çalışıyoruz
Girne Halk Evi Teknik Direktörü Mehmet Kemancıoğlu sezon hazırlıklarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Kadromuza tecrübeli oyuncular katarak iyi bir ekip olduk. Yeni sezon için takım olarak çok iyi çalışıyoruz. Bu sene hedefimiz Süper Lig’e yükselmek. Son 3 haftamız kaldı ve hazırlıklarımız son sürat devam edecek. Kiralık transfer döneminde bir kaleci ve bir orta saha transferi daha yaparak lige hazır olacağız” dedi.

Başa dön tuşu