Girne “Aydın”landı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Magazin

Girne “Aydın”landı

Her yıl farklı bir sosyal sorumluluk teması ile düzenlenen Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bahar Şenlikleri’nde ilk konser alternatif rock müzik sanatçısı Emre Aydın konseri ile başladı
Her yıl farklı bir sosyal sorumluluk teması ile düzenlenen Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Bahar Şenlikleri bu yıl “Be an Eagle Be One” sloganı çerçevesinde Telsim ana sponsorluğunda Girne şehir merkezinde düzenlenen geleneksel kortej yürüyüşü ve ardından GAÜ Millenium Konser Alanı’nda gerçekleşen Emre Aydın konseriyle başladı.
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Uluslararası Spectrum Kongre Salonu’nda gerçekleşen GAÜ 2013 Bahar Şenlikleri açılış töreninde konuşma gerçekleştiren GAÜ Genel Sekreteri Dr. Sualp Davut, 2012-2013 akademik yılında yoğun tempoyla çalışarak büyük başarılara imza atıldığını belirterek, bu yorucu temponun ardından öğrenciler, akademisyenler ve personel olarak şenliklerin hak edildiğini belirtti. 
GAÜ Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Öner konuşmasında, “Geleneksel olarak her yıl kutladığımız bahar şenlikleri yine eğlenceli bir programla başlıyor.
Bu bahar şenliklerinin amacı sınavlardan önce, öğrencilerimizin, akademik ve idari personelimizin yorucu geçen yıl sonrasında yorgunluklarını gidermek ve sınavlar öncesinde moral toplamak” dedi. Açılış törenin ardından GAÜ Lympic Şenlik Alanı’nda stantların açılışı gerçekleştirilirken uluslararası öğrencilerin açmış olduğu stantlar renkli görüntülere sahne oldu.
GAÜ 2013 Bahar Şenlikleri yarın yine birbirinden eğlenceli yarışmalar, oyunlar ve konserlerle devam edecek. Bugün saat 19.00’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen GAÜ Star Ses Yarışması ardından “Arabella” dans gösterisi ve ünlü DJ Barış Gören’nin “Be One Party” DJ performansı sahne alacak.

Emre Aydın şarkıları coşturdu
Bahar şenlikleri açılış konseri alternatif rock müzik sanatçısı Emre Aydın konseri ile başladı. Girne halkı ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Emre Aydın, en sevilen parçalarını hayranlarıyla paylaştı.
Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde sahne alan ünlü sanatçı Emre Aydın, eski ve yeni albümünde yer alan “Soğuk Odalar”, “Sakın Gelme”, “Beni Biraz Böyle Hatırla”, “Son Perde”, “Anlıyorsun Değil Mi”, “Hoşça Kal”, “Bu Kez Anladım”, “Belki Bir Gün Özlersin” ve “Alıştım Susmaya” gibi en sevilen parçalarını seslendirdi.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar