“GG asla yalnız yürümeyecek” - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
Spor

“GG asla yalnız yürümeyecek”

“GG asla yalnız yürümeyecek”

Mehmet İyice, göreve geldiklerinde kulübün top alabilecek parası bile olmadığını şu an ise durumlarının oldukça iyi olduğunu belirterek aday çıkmaması durumunda Gençlik Gücü’nü asla yalnız bırakma gibi düşüncelerinin olmayacağına dikkat çekti

Süper Lig’e play-off maçları sonrasında tutunan Gençlik Gücü’nde başkan Mehmet İyice, güçlü sponsor ve kişileri bulmaları durumunda görevi devretmeye hazır olduklarını açıkladı.
Ligin tamamlanmasının ardından gelecek sezonun planlamaları yapmaya başlayan yeşil-beyazlılar geçtiğimiz akşam yaptığı toplantıda 15 Haziran Cumartesi günü genel kurul kararı aldı.


“Kulübün önünü açmak istiyoruz”
Mehmet İyice göreve geldiklerinde kulübün top alacak parası bile olmadığını hatırlatarak şuan durumlarının iyi olduğunu belirtti ve Gençlik Gücü’nün daha iyi noktalara getirebilecek kişilerin önünü açmak amacıyla genel kurula gideceklerini belirtti. Yenice şunları söyledi:
“Sponsor arayışlarımız var ve kulübe güç katacak kişilerin de var olması bizi sevindiriyor. Genel kurul kararı alma sebebimiz bu. Kulübün önünü açmak ve kulübe daha maddi imkan sağlayacak kişileri camiamıza katmak istiyoruz.”

“GG’yi ortada bırakmak gibi niyetimiz yok”
“Aday çıkmazsa ve beklediğimiz maddi imkanı sağlayacak kulübün gücünü artıracak kişiler bulamazsak, Gençlik Gücü’nü yalnız bırakacak değiliz. Amacımız kulübün daha iyi noktalara getirmek.
Gelecek sezonun planlamasını yaparken yeni oluşabilecek yönetime olabildiğince güçlü bir takım bırakıp kulübü bizim bulduğumuz gibi enkaz halinde devretmek istemiyoruz. Kulüp lokaline yeniden düzenleme getirip maddi kazanç elde etmek, halı sahada gerekli düzenlemeleri yaparak GG’nin mevcut kaynaklarını devreye sokacağız. 
Futbol takımı konusunda ise mevcut kadroyu elimizden geldiği kadar koruyup kiralık oyuncularımızı Eray ve Hüseyin Küsbeci’yi geri çağıracağız. Yabancı oyuncularımızdan memnunuz ancak daha iyisini bulmak için arayışlarımız var. 3-4 takviye ile hedefimiz ilk beşe oynamak.
Futbolcu maaşlarında düzenleme yapmamız gerekiyor. Kulübün futbolculara aylık 30 bin liralık ödemesi var. Biz ya da yeni gelecek yönetimin başarı kıstası doğrultusunda birtakım düzenlemeler yapması kaçınılmazdır.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar