KıbrısManşet

Geride derin bir acı bıraktı


Lefkoşa – Gazimağusa anayolunda önceki akşam saat 20.00 sıralarında meydana gelen trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Tolga Özkıraç, dün Mağusa’da toprağa verildi

Duygu ALAN

Lefkoşa – Gazimağusa anayolunda önceki akşam saat 20.00 sıralarında meydana gelen trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Tolga Özkıraç’ın zamansız vedası sevenlerini derin bir acıya boğdu.

Özkıraç, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan otopsisinin ardından dün Mağusa’da Lala Mustafa Paşa Camii’nde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Mağusa’da toprağa verildi.

Tolga Özkıraç’ın cenazesine Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Katip Demir, bazı siyasetçiler ve ailesinin yanı sıra, mesai arkadaşları, aile yakınları ile çok sayıda seveni katıldı.

Annesinin feryatları yürekleri dağladı

Tolga Özkıraç’ın cenazesinde gözyaşları sel oldu, aktı. Özkıraç’ın babası ve eşi dostlarının desteği ile güçlükle ayakta dururken annesinin feryatları yürekleri dağladı.

Evladını kaybetmenin derin acısı ile yüreği yanan annesi evladının tabutuna sarıldı, dakikalarca gözyaşı döktü, ağıtlar yaktı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı