Geri sayım başladı   - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Magazin

 Geri sayım başladı  

MALPAS HOTEL’DE GERÇEKLEŞECEK:  Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “KKTC Magazin Gazetecileri Ödül Töreni” yarın akşam saat 20.30’da muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirilecek

ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK:  Türkiye’de zirveye çıkan  ülkemiz sanatçılarından Ziynet Sali, Buray, Mine Şenhuy Teber, Işın Karaca, Nil Burak, İnci Pars,  gibi isimler yer alırken Türkiye’den  ünlü modacı Uğurkan Erez, Safiye Soyman, Faik Öztürk, “Filinta”  dizisinden  Onur Tuna, Asena  Tuğal, “Kiralık Aşk” dizisinden Mehmet Onur Büyüktopçu, “Karasevda” dizisinden Hazal Filiz Tunalı, Tuğba Özay, Gizem Özdilli , Ertunç Tuncer, Ferman Toprak, Cihan Ünal, Doğuş, Ayşegül Aldinç , Aysun Kaya ve pek çok ünlü isim katılacak

TÜRKİYE’NİN KANALLARI DA GECEDE YER ALACAK:  Ülkemiz TV kanalları yanında bu özel gecede Türkiye’nin ünlü kanalları TV 8, Show Tv, Kanal D ve 360 TV de gecede yer alacak

[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]K[/dropcap]KTC Magazin Gazetecileri Ödül Töreni, Mustafa Özsoy, Orhan İsmailoğlu ve Ziya Tunaç’ın önderliğinde yarın akşam Malpas Hotel’de (Havuz Başı) görkemli bir organizasyonla gerçekleştirilicek.

KKTC ve Türkiye sanat dünyasından bir çok ünlü ismin yer alacağı gecenin sunuculuğunu eski KKTC güzellerinden Burcu Sultan Betim ve Türkiye kanallarının vazgeçilmez ismi Ece Pirim yapacak. Kırmızı halı röportajlarını ise podyumların gözde mankeni Ece Duygu Gökoğlu üstlenecek.


Ünlü isimler katılacak
KKTC Magazincilerinin özellikle Türkiye’de isim yapmış sanatçılarımız ve Türkiye sanatçıları arasında yaptıkları seçimler sonucunda 2016’nın en iyileri ödüllendirilecek.

Gecede ülkemiz sanatçılarından, Ziynet Sali, Buray, Nil Burak, Işın Karaca, Demet Aktaş, Zerrin Akıncı, İnci Pars, Tezel Ziya, Abdullah Öztoprak, Vasfi-Doğuş Çiftçioğlu, Mine Şenhuy Teber, Hatice Tezcan, Türkan Kürşad, Osman Alkaş, Rüya Taner, Fahriye Özay, Hüseyin Köroğlu, Hayriye Vurdu, Hazal Ergüçlü, Hüseyin Kanatlı gibi isimler yer alacak.

Türkiye’den ise Uğurkan Erez, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Doğuş, Ferman Toprak, Ayşegül Aldinç, Tuğba Özay, “Filinta” dizisinden  Onur Tuna, Asena  Tuğal, “Kiralık aşk” dizisinden Mehmet Onur Büyüktopçu, “Karasevda” dizisinden Hazal Filiz Tunalı, Ferman Toprak, Cihan Ünal, Tuğba Özay, Gizem Özdilli, Aysun Kaya ve pek çok ünlü isim katılacak.

Ülkemiz televizyonları yanında TV 8, Kanal D ve 360 Tv de geceye geceyi onurlandıracak. Birbirinden özel sürprizlerin yaşanacağı geceye özel davetiye ile giriş yapılabilecek ve gece 20.30’da start alacak. Gecede sponsor olan şirketlere de ödül verilecektir.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar