Magazin

Genco’dan ses getirecek bir çalışma


 

 

 

YENİ KLİBİYLE DİJİTAL PLATFORMDA:

Ülkemizin yetiştirdiği Türkiye şarkıcılarından Genco Ecer’in, söz ve müziği ülkemizin sevilen müzisyenlerinden ve Genco’nun yakın arkadaşlarından Fikri Karayel’e ait olan, “Zor Kurtarmışım” şarkısının klibi dijital platformdaki yerini aldı

 

Türkiye Pop müzik piyasasında iyi bir yer edinen ülkemizin yetiştirdiği başarılı şarkıcı Genco Ecer yepyeni single çalışmasının video klibiyle dijital platformdaki yerini aldı. Havadis Ödül Töreni’nde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülünü de alan Genco Ecer’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Zor Kurtarmışım” isimli single çalışması dün klibiyle Netd Müzik’te müzik severlerle buluştu.

Söz ve müziği ülkemizin sevilen müzisyenlerinden ve Genco’nun yakın arkadaşlarından Fikri Karayel’e ait olan “Zor Kurtarmışım” şarkısı yaz boyunca sevilerek dinlenecek gibi görülüyor. Klibin yayımlanmasının ardından sevgi ve övgü dolu mesajlar dijital platformda klip yorumları arasındaki yerini almaya başladı bile. Coşkun Turgut’un yönetmenliğinde çekilen klip çalışması hayli beğenileceğe benziyor.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı