Magazin

Gençlerin baharı şenlendi


YAŞAMLARINA RENK KATTILAR:

Gnçtrkcll Kıbrıs’ın iletişim sponsorluğunda, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ)’de gerçekleşen bahar şenliği renkli etkinlikler, mutluluk katan armağanlar ve konserlerle şenlendi

Gnçtrkcll Kıbrıs’ın iletişim sponsorluğunda, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen UKÜ 21. Bahar Şenlikleri “Yaşa, Öğren ve Paylaş/Live Learn&Share” temasıyla hayat buldu. UKÜ kampüsünde gerçekleşen etkinliklerde 109 farklı ülkeden gelen öğrencilerin diğer kültürleri tanıması, birbirleriyle kaynaşması ve sanatla buluşmaları amaçlandı.

Kortej yürüyüşüyle başlayan UKÜ 21. Bahar Şenlikleri’nde Türkiye’nin önemli sanatçılarından Simge Sağın’ın yanı sıra Buray, Grup Frekans ve Otiliasahne aldı. Kuzey Kıbrıs Turkcell’in sponsorluğundaki tüm şenliklerde olduğu gibi, ülkenin en büyük gençlik organizasyonu Gnçtrkcll de festivaldeki yerini aldı. Bahar Şenlikleri boyunca GNÇ Kıbrıs BiP kanalını takip edenler ve şenlik alanında Gnçtrkcll Kıbrıs standını ziyaret edenler birbirinden şahane hediyeler kazanma şansı kazanma şansı yakaladı.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı