Magazin

GAÜ kral ve kraliçesini seçti


 

KRALİÇE GHITA, KRAL NOOR: GAÜ 2017 Bahar Şenlikleri kapsamında gerçekleşen güzellik yarışmasında Kraliçe Ghita Al Mouaddib, Kral ise Noor Nader oldu

Girne Amerikan Üniversitesi’nin Telsim Ana Sponsorluğunda gerçekleşen 2017 Bahar Şenlikleri kapsamında, her yıl geleneksel olarak düzenlenen GAÜ Kral ve Kraliçesinin seçildiği güzellik yarışması bu yıl da büyük ilgi gördü.

GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüs Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de gerçekleşen güzellik yarışmasına basının yanı sıra GAÜ öğrencileri de büyük ilgi gösterdi. Telsim, Memduh Erdal Parfümeri, ve Ju Ju Butik’in katkıları ile gerçekleşen GAÜ 2017 Güzellik Yarışmasında yarışmacılar gösterdikleri sahne performansı ve konuşmaları ile büyük beğeni toplarken heyecanlarını da gizleyemediler.

 

Şovlar renk kattı

GAÜ 2017 Güzellik Yarışmasında GAÜ Dans Kulübü’nün hazırlamış oldukları birbirinden başarılı dans şovları geceye damgasını vurdu. Gecede İletişim Fakültesi öğrencisi Taliya Khafizou’nun muhteşem piyona resitali ve Sergen’s Group’un dans gösterisi öğrenci ve izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü.

2017 yılının “Kraliçe”si Ghita Al Mouaddib olurken, “Kral”ı ise Noor Nader oldu. İkinciliği Anna Avlas alırken, erkeklerde ise ikinciliği Alperen Koç üstlendi. Yarışmanın üçüncülüğünü erkeklerde Doğukan Zorer alırken, bayanlarda ise Bahar Şeker aldı. Yarışmada ayrıca sponsorlara teşekkür plaketleri takdim edildi.

 Başa dön tuşu