FutbolSpor

GAÜ Çetinkaya’ya Fildişili forvetGAÜ Çetinkaya; Eko Barine ve Faye Baptiste’den sonra üçüncü yabancısını belirliyor.

Sarı kırmızılılar, oynadığı 3 hazırlık karşılaşmasında rakip filelere 5 gol gönderen Fildişi Sahili kökenli golcü forvet Herman Koua’yı renklerine bağlamak üzere.

Coşkun KUTAY

2017-18 futbol sezonunda tüm hesaplarını zirve mücadelesi üzerine yapan ve sergileyecekleri mücadeleye dayalı istikrarlı futbolları ile üst sıralarda yer bulacağına inanan GAÜ Çetinkaya’da ortak hedef kadrolarını,  kendilerini başarıya ulaştırabilecek, ancak sayıları bir elin parmakları kadar azalan “Yerli” ve oyunun kaderini değiştireceklerine inandıkları kaliteli ”Yabancı” oyuncu ile takviye etmek.

 3 hazırlık maçında, 5 gol attı

Bu çerçevede;  kaliteleri ülkemizce de tescillenmiş olan Eko ve Faye’yi kadrosuna katmış olan GAÜ Çetinkaya üçüncü yabancısını da belirliyor.

Başkent ekibi, sarı-kırmızılı forma altında oynadığı üç hazırlık karşılaşmasında, Doğan Türk Birliği’ne 1, Baf Ülkü Yurdu’na 2 ve Binatlı’ya da 2 olmak üzere toplam 5 gol atan, Mısır’ın Al Maset takımında oynayan, Fildişi Sahili kökenli 26 yaşındaki golcü forvet Herman Koua’yı sarı kırmızı renklere bağlamak üzere.
Başa dön tuşu