Spor

GAÜ, B. Erkekler Ligi’nde


GAÜ’DEN 10 TRANSFER:

Büyük Erkekler Ligi’nin yeni takımı Girne Amerikan Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi’nden 10 oyuncuyu transfer ederek lig için adım attıNEVZAT, KOOP’TA:
Yenicami’nin oyun kurucusu Nevzat Nasıroğlu, Koopspor ile anlaşarak dün resmen transfer oldu

SOYER VE YDÜ DE TRANSFER YAPTI:
Soyerspor, Yakın Doğu’dan Kaan Aslan ile Mine Devrim’i alırken, Yakın Doğu da Soyerspor’dan Omaç Derin ile Mustafa Öksüzoğlu’nu renklerine kattı

 

Tonguç KOTAK

Basketbolda 2013-2014 sezonu transfer dönemi devam ederken kulüpler sessizliklerini bozarak dün atağa geçtiler.
Federasyonda dün öğleden sonra hareketlilik yaşanırken aktif olan takımlar ise Girne Amerikan Üniversitesi, Koopspor, Yakın Doğu Üniversitesi ve Soyerspor oldular.
Transfer 16 Kasım Pazartesi günü saat 17.00’de sona erecek.

GAÜ’den 10 transfer
Basketbol Büyük Erkeler Ligi’nin yeni takımı Girne Amerikan Üniversitesi dün lig için önemli bir adım atarak 10 oyuncuyu renklerine kattı.
Ligin yeni takımı, Yakın Doğu Üniversitesi’nden Çağakan Kılıç, Doğan Özerin, Artam Diren, Selçuk Yaralıoğlu, Fevzi Kelebek, Tamer Koçak, Alper Yakupoğlu, Hasan İsfendiyaroğlu, Tuğberk Eskimuhtaroğlu ve Kemal Mümtazoğlu’nu renklerine kattı.
Bu arada Girne Amerikan Üniversitesi, Ortunç Özbayıl ile Doğukan Demirman ile de 16 Kasım Pazartesi günü imza attıracak.

Nevzat, Koop’ta
Basketbol Büyük Erkeler Liginin son şampiyonu Koopspor, Yenicami’nin oyun kurucusu Nevzat Nasıroğlu’nu renklerine kattı.
Federasyon lokaline Koopspor Antrenörü Emrah Güven ile giden Nevzat Nasıroğlu kendisini yeni takımına katan imzayı attı.

MAPFREE de B. Erkekler Ligi’nde
Basketbol Büyük Erkekler Ligi için bir dönem Gönyeli’nin de sponsoru olan Oşan Ltd.’nin bir kuruluşu MAPFREE de lig için harekete geçti.
Orhun Mevlit’in takımın başına getiren Oşan Ltd. yetkilileri yeni sezon için çalışmalara başladılar. Bu arada gençlerde de mücadele edebilecek bir kadro da kurulacak.

Soyer ile YDÜ’den 2’şer transfer
Bu arada transferde aktif olan iki takım ise Soyerspor ile Yakın Doğu Üniversitesi oldular.
Soyerspor, Yakın Doğu’dan Kaan Aslan ile Mine Devrim’i alırken, Yakın Doğu da Soyerspor’dan Omaç Derin ile Mustafa Öksüzoğlu’nu renklerine kattı.

 

 

Fotoğraflar : Mustafa ŞENALBaşa dön tuşu