Magazin

Gamze Yücel’in yükselen grafiği


EĞLENCE HAYATINA YENİ BİR MEKAN DAHA: Girne’deki Retro Lounge, Backwood XL ve Big Boss’un hem sahibi olan hem de işletmesini yapan eğlence dünyamızın başarılı iş kadınlarından Gamze Yücel şimdilerde gece hayatına dördüncü mekanı Garafırın’ı kazandırmak için kolları sıvadı

Ülkemizin genç ve başarılı iş kadını Gamze Yücel yaptığı başarılı işlerle hep gündemde. Kıbrıs eğlencesine yön veren genç iş kadını oldukça başarılı işlere imzasını atıyor. Eğlence sektörüne adını altın harflerle yazdıran Gamze Yücel Kıbrıs’ta marka olmayı başardı. Yakaladığı başarının haklı gururunu yaşayan Yücel uzun bir süre daha zirvedeki yerini koruyacağa benziyor. Şuan Girne’nin sevilen mekanları olan Retro Lounge, Backwood XL ve Big Boss’un hem sahibi hem de işletmecesini birebir kendisi yapıyor. Kıbrıs’a yatırım yapmaktan oldukça keyif alan Yücel, yatırımlarına hız kesmeden devam edeceğini de belirtti.

Ülkemizdeki eğlence sektörüne yenilik ve kalite katmaya tüm hızıyla devam edeceğinden şüphemiz yok. Uzun yıllardır Kıbrıs’ta düzenlediği organizasyonlarla ise adından sıkça söz ettiren Yücel’in el attığı her işte başarı var.  Türkiye’deki birçok ünlü sanatçı ile de yakın arkadaşlığı gözlerden kaçmıyor. Yakın sanatçı dostlarını mekanlarında ağırlamayı ihmal etmeyen genç iş kadını Türkiye eğlence piyasasında adından başarılarla söz ettiriyor.

İşini aşkla yapan genç iş kadını önümüzdeki günlerde Girne Park Avm’de Garafırın’ı açmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki yaz sezonuna harika bir sürprizle girmeyi planlayan Yücel bu konu hakkında çok yakında açıklama yapacağını belirtti.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı