Magazin

Game of Thrones’a bir oyuncu daha veda etti!


HBO tarafından bir destan haline getirilen ve dünya genelinde izlenme rekorları kıran Game of Thrones’un final çekimlerinde sona geliniyor. Emilia Clarke’ın ardından diziden ayrıldığını duyuran bir diğer oyuncu Maisie Williams oldu.

Game of Thrones’un ekranlara veda edeceği 8. sezonun yayınlanması heyecanla beklenirken, Arya Stark karakterini canlandıran, dizinin yıldızlarından Maisie Williams, Instagram hesabında yaptığı paylaşım ile diziye veda etti.

Game of Thrones’un ekranlara veda edeceği 8. sezonun yayınlanması heyecanla beklenirken, Arya Stark karakterini canlandıran, dizinin yıldızlarından Maisie Williams, Instagram hesabında yaptığı paylaşım ile diziye veda etti.

Maisie Williams, Game of Thrones’a veda etti!

Tüm sahnelerinin çekildiğini ve veda zamanının geldiğini açıklayan Stark, kanlı ayakkabılar ile yaptığı paylaşımda, ” Elveda Belfast. Elveda Arya. Elveda Game of Thrones. Çok keyif aldım. Macera devam edecek. “ ifadelerine yer verdi.

2019 yılında yayınlanacak olan final sezonu için paylaşılan bilgiler heyecanı her geçen gün artırıyor. Dizinin asistan direktörü Jonathan Quinlan‘ın açıklamasına göre, bölümlerden birindeki savaş sahnesi 55 günlük gece çekimine mal olmuş.

55 günde bir dizi için neredeyse sezonun büyük bir bölümü çekilebilirken, GoT’un finali için sadece bir sahneye 55 gün emek harcandığı belirtiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı