Spor

Galatasaray’ın yeni forması satışa çıktı
Galatasaray’ın yeni sezonda giyeceği üçüncü forma, GSStore.org, GSStore mağazaları, Nike.com ve seçili Nike mağazalarında satışa çıktı.
Galatasaray’ın İstanbul’u resmeden tasarımıyla Boğaz’ın izlerini yansıtan forması, Şampiyonlar Ligi için özel tasarlandı.Galatasaray.org’da formanın tanıtımına ilişkin yayınlanan metinde, “Forma, İstanbul ve Türkiye’yi bugüne kadar Avrupa’da en iyi temsil eden kulüp olan Galatasaray’ın şehrin de en köklü futbol kulübü olmasına ithafen tasarlandı” ifadesi yer aldı.

Açıklama şöyle devam etti:

“Forma, İstanbul ve Türkiye’yi bugüne kadar Avrupa’da en iyi temsil eden kulüp olan Galatasaray’ın şehrin de en köklü futbol kulübü olmasına ithafen tasarlandı. Ayrıca İstanbul’u bu denli merkezine alan ilk forma tasarımlarından biri olmasıyla dikkat çekiyor. İstanbul’da futbolun Galatasaray ile özdeşleştiğini, öncüsü ve temsilcisi olduğumuzu vurgulayan tasarımda; ‘ilklerin ve enlerin takımı’ yazısı formanın içine işlenmiş bir şekilde yer alıyor. Formadaki ‘Fast Fit’ teknolojisi en gereken anlarda vücuda tam uyum sağlayabiliyor. Böylelikle futbolcuların her anda rahat olabilmesine olanak sağlıyor.”

Başa dön tuşu