Spor

Galatasaray yönetiminde kriz!


Duygun Yarsuvat, futbolun iki patronu olan Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’ı her fırsatta eleştiren İkinci Başkan Hamdi Yasaman’a tepki gösterirken, Dürüst ve Albayrak’ın arkasında durdu.
Milliyet’e konuşan sarı-kırmızılı kulübün 1 numarası, "Abdurrahim ve Ali artık bu işin üstatları. Onlar olmasa inanın işimiz kolay değildi. Albayrak futbolcuların dilinden çok iyi anlıyor. Her şeyden önemlisi, teknik kadro ve futbolcular kendisine çok inanıyor. Sözünde de duruyor. Bu güven ortamı başarıyı getiriyor” dedi.

"4. YILDIZI ALIP GİDECEĞİM"
“Mali genel kurulda Abdurrahim Albayrak’a, Cumhurbaşkanı’nı ziyareti yüzünden eleştiriler oldu. Burada kendisini biraz yalnız hissetmiş olabilir mi?” sorusuna Başkan Yarsuvat, “Biz siyasi bir parti değiliz. Devletin en üst makamından bir davet geliyorsa gitmemiz kadar doğal bir şey olamaz. Abdurrahim’in başka bir sorunu var diye tahmin ediyorum” yorumunu yaptı.
Hamdi Yasaman’ın sürekli olarak Albayrak ve Dürüst’ü hedef alması konusunda da konuşan Galatasaray Başkanı, "Florya’dakiler Abdurrahim’i tanıyor ve itimatları sonsuz. Acaba bu eleştirileri getirenler Florya’ya gitti mi? Giderse nasıl karşılanır ve neler olur? Öyle gazeteye beyanat vermek kolay. Önce elini taşın altına sokacaksın" diyerek ikinci başkanını eleştirdi.
Yarsuvat, Galatasaray’da seçimlerin her zaman fırtınalı bir havada gerçekleştiğini belirterek, “Beni sadece Galatasaray ilgilendirir. 4. yıldızı alacağım ondan sonra da Allah’a ısmarladık diyeceğim. Adaylar henüz netleşmedi. Ancak Dursun Özbek’i herkese tercih ederim. Gerek o, gerekse Abdurrahim mali konularda çok büyük fedakârlıklar yaptı" dedi.
Başkan Duygun Yarsuvat son olarak, taraftara da mesaj yollayarak, “Tabii gönül ister ki maçlarımızda tribünlerimiz dolup taşsın. Ancak bu sene böyle. İlgi yeterli değil. Galiba futbolcular da seyircisiz oynayıp kazanmaya alıştı” ifadelerini kullandı.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı