FutbolSpor

Futboldan basketbola, basketboldan futbola

Çetinkaya, yeni sezon öncesi, eski oyuncusu olan LAÜ basketbol takımı oyuncularından Doğukan Demirman’ı ikna ederek, futbola geri döndürme kararı aldı

 

YEŞİL SAHALARA DÖNÜYOR: İki yıldır Basketbol oynayan ve futbol oynamayan Doğukan Demirman, Çetinkaya Teknik Direktörü Hakan Sermaye’nin teklifi ile yeniden yeşil sahalara dönüyor

Demirman’ı ikna ederek futbola geri döndürme kararı aldı.

Futbola iki yıldır ara veren ve Lefke Avrupa Üniversitesi’nde Basketbol oynayan Doğukan Demirman, Çetinkaya’ya dönüyor.

 

“Evet” dedi

Doğukan Demirman, Çetinkaya Kulübü yönetimi ve Teknik Direktör Hakan Sermaye’nin girişimleri sonucu futbola dönme kararı aldı. İki yıldır sadece Lefke Avrupa Üniversitesi’nde basketbol oynayan Doğukan Demirman burada yıllık kazandığı rakamın iki katını Çetinkaya’da kazanacak.

Doğukan’ın Futbol oynama konusunda arzusuna rağmen Lefke Avrupa Üniversitesi yetkililerinin olumlu bakmadıkları gelen haberler arasında.

LAÜ yönetiminin 2 yıl önce, sadece basketbol oynama konusunda ikna ettikleri Doğukan’ın futbola dönüş kararına sıcak bakmadığı gelen haberler arasında.

 

LAÜ ile ayrılık olabilir

Doğukan ile LAÜ’nün bu hafta yapacakları toplantı sonrasında tarafların ayrılık kararı alabilecekleri konuşuluyor.

Bu ayrılık gerçekleşirse Çetinkaya yönetimi, Doğukan’ı ya Girne Amerikan Üniversitesi ya da Yakın Doğu Üniversitesi’ne kayıt ettirme formüllerini arayacak. Doğukan’ın basketbola da devam etmek istemesi ise Çetinkaya için bir engel teşkil edeceğe benziyor.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı