FutbolSpor

Futbolda haftanın programı ve hakemleri


K-Pet Süper Lig

Bugün (14.30)

Güzelyurt Üner Berkalp Stadı                      Binatlı-Çetinkaya                              Evren Karademir

İskele Cumhuriyet Stadı                               G. Birliği-K. Kaymaklı                                    Ali Özer

Esentepe Erdal Barut Stadı              Esentepe-Cihangir                            Osman Özpaşa

20 Temmuz Mete Adanır Stadı                    G. Evi-Baf Ülkü Yurdu                                   Kerem Eran

Yarın(14.30)

Şht. Hüseyin Ruso Stadı                               G. Gücü-M.Türk Gücü                                    Emre Öztaşlı

Lefkoşa Atatürk Stadı                                   Yenicami-Doğan T. Birliği                 Fehim Dayı

20 Temmuz Mete Adanır Stadı                    Türk Ocağı-Lefke                               Mustafa Öztugay

K-Pet 1.Lig
Bugün(14.30)

Mormenekşe Cemal Balses Stadı    Mormenekşe-Yeniboğaziçi              Hüseyin Eyyüpler

Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı                   Yalova-Ozanköy                               Serkan Durmaz

Dr. Fazıl Küçük Stadı                        Y. Dumlupınar-Göçmenköy             Serhan Şimşek

Değirmenlik Sadık Cemil St. (Sentetik)        Değirmenlik-Akova Vuda                 Hüseyin Özkan

Karşıyaka Ergin Cemal Şahdur Stadı           Karşıyaka-Mesarya                           Hakan Ünal

 

Yarın (14.30)

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı                   Hamitköy-Düzkaya                           Utku Hamamcıoğlu

Maraş Stadı (Sentetik)                                  Maraş-Çanakkale                              Mehmet Sezener

Bostancı Bağcıl Stadı                                    B. Bağcıl-Doğancı                              Zekai Töre

BTM 1. Lig Kırmızı Grup
Bugün

Saat 14.30: Mehmetçik Stadı                       Mehmetçik-Gaziköy                          Olgun Canik

Saat 14.30: Serdarlı 14 Ağustos Stadı         Serdarlı-Görneç                                             Hakan Muhtaroğlu

Saat 14.30: Dipkarpaz Sahası                      Dipkarpaz-Geçitkale                         Burak Mandıralı

Saat 11.00: Vadili 14 Ağustos Stadı            Vadili-Türkmenköy                           Necmi Bulut

BTM 1. Lig beyaz grup

Yarın

Saat 11.00: Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı Tatlısu-Lapta                          Osman Küçük

 

Saat 11.00: Lefkoşa Ortaköy Stadı              Ortaköy-Karaoğlanoğlu                    Turgay Misk

 

Saat 11.00: Aydınköy Sahası                                   Aydınköy-Denizli                  Hüseyin Özaşık

 

Saat 11.00: Yılmazköy Sahası                                 Yılmazköy-Zümrütköy                      Mustafa Torun

 



Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı