Finalistler gün sayıyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 24, 2024
Magazin

Finalistler gün sayıyor

 

FİNALİSTLER HAVADİS’İ ZİYARET ETTİ: 19 Ağustos Cuma akşamı Arkın Palm Beach Hotel’de gerçekleşecek olan “Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “19’uncu Bay Kuzey Kıbrıs 2016” finalistleri dün gazeteniz Havadis’i ziyaret ederek, geçirdikleri kamp sürecini ve heyecanlı bekleyişlerini gazetemizle paylaştı.

ÜNLÜ İSİMLER YER ALACAK: “Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “19’uncu Bay Kuzey Kıbrıs 2016” yarışmasının sunuculuğunu Emre Karayel, Fatmagül Fakı ve Burcu Betin’in üstlenecek. Türkiye’nin ünlü sanatçısı Hande Ataizi’de juride görev alacak

“Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “19’uncu Bay Kuzey Kıbrıs 2016” finalistleri dün gazeteniz Havadis’i ziyaret etti. Finalistlerin ziyaretinde yarışmacılar gelecek ile ilgili planlarını, geçirdikleri kamp sürecini ve heyecanlarını gazetemizle paylaştı. Yarışma prodüktörü Bülent Günkut ise organizasyon ve yarışmacılar hakkında bilgiler verdi.


Özsoy öğütlerde bulundu

Genç finalistleri ağırlayan Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy, yarışmanın önemine dikkat çekerken finalistlere de öğütlerde bulundu. Podyumda dikkat etmesi gerekilen konulara değinerek dik durmaları, pozitif ve enerjik olmaları konularında finalistleri uyardı.

Yarışmacıların kişisel gelişim, dil eğitimi ve spor branşlarında kendilerini geliştirmelerinin önemine vurgu yapan Mustafa Özsoy, “Kariyerinizde başarılı bir ivmenin çıkış noktası bu yarışma olabilir. Ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden Ziynet Sali, Buray, Işın Karaca ve İnci Pars gibi önemli sanatçılarımız var. Bunlar biri de siz olabilirsiniz” diyerek yarışmacılara başarılar diledi.

güzeller ziyaret (4) copy

Ünlü isimler görev alacak

Sunuculuğunu Türkiye’den gelecek olan Emre Karayel, Fatmagül Fakı ve Burcu Betin’in üstlenecek. Türkiye’nin ünlü sanatçısı Hande Ataizi’de juride görev alacak.

“Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “19’uncu Bay Kuzey Kıbrıs 2016”, Kanser Hastaları Yardım Derneği’nin himayelerinde, Astra Group ana sponsorluğunda Gazimağusa Belediyesi ile Arkın Palm Beach Otel’in katkılarıyla 19 Ağustos Cuma akşamı Arkın Palm Beach Hotel’de gerçekleşecek. Gecede Bahar Gökhan ve Bahar Hacımehmet sahne alacak.

güzeller ziyaret (2) copy

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar