Filede finalin adı kondu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Spor

Filede finalin adı kondu

Filede finalin adı kondu

Voleybolda üç kazanılmış maç esasına göre oynanacak final serisine bayanlarda Yakın Doğu Üniversitesi erkeklerde ise Doğu Akdeniz Üniversitesi seriye 1-0 önde başlayacak

Voleybolda büyük erkekler ve büyük bayanlar play-off maçlarında erkeklerde Doğu Akdeniz Üniversitesi ve MAGEM bayanlarda ise Yakın Doğu Üniversitesi ve MAGEM finale yükseldi.
Voleybol play-off maçlarında önceki akşam erkeklerde Doğu Akdeniz Üniversitesi, Erenköy’ü 3-1, bayanlarda ise Yakın Doğu Üniversitesi, Erenköy’ü 3-0 yenerek finale yükseldi.
Dün akşam oynanan maçlarda ise erkeklerde MAGEM Vakıflar’ı 3-1 yenerek finalde DAÜ’nün rakibi olurken bayanlarda ise MAGEM, Vakıflar’ı 3-0 yenerek finalde YDÜ’nün rakibi oldu.
Voleybolda final serisi önümüzdeki hafta başlayacak. Üç kazanılmış maç esasına göre oynanacak final serisine bayanlarda Yakın Doğu Üniversitesi erkeklerde ise Doğu Akdeniz Üniversitesi seriye 1-0 önde başlayacak.


Gençler Ligi devam ediyor

Gençler Ligi’nde klasman mücadelesi devam ediyor.
Bayanlarda ve erkeklerde deplasmanlı lig usulüne göre oynanan maçlar sonunda klasman da ilk iki sırayı elde edecek olan takımlar final serisinde oynama hakkını elde edecekler.
Gençler Ligi’nde bugün ve 11 Mart Pazartesi 5 karşılaşma oynanacak.
Cumartesi Mağusa da Doğu Akdeniz Üniversitesi-Lefke bayan ve Doğu Akdeniz Üniversitesi -Yenierenköy Belediyesi erkek karşılaşmaları oynanacak.
Gençler karşılaşmalarına pazartesi oynanacak 3 karşılaşma ile devam edilecek. Program şöyle
11 Mart Pazartesi
Saat 18.30: Doğu Akdeniz Üniversitesi – Yakın Doğu Üniversitesi (G. Bayan – LMPSS)
Saat 18.30:Yeni Erenköy Belediyesi – MAGEM (G. Bayan – ESS)
Saat 20.00:Yeni Erenköy Belediyesi – MAGEM (G. Erkek – ESS)

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar