Spor

Fenerbahçe’ye Feghouli şoku!
Valencia yönetiminin dün gece yaptığı toplantıda, Sofiane Feghouli ile devam etme kararı çıktı. Feghouli'nin menajerini tesislere çağıran yönetim, bu oyuncu için yeni bir teklif getirdi. Teklifte oyuncunun ücretinin yukarıya çekildiği belirtildi.Bu gelişmede teknik direktör Nuno Espirito Santo'nun büyük rol oynadığı vurgulandı. Nuno, basına yaptığı açıklamada, Feghoul'nin takımda kalması için yönetimle görüşbirliğine vardığını söyledi. Cezayirli oyuncunun kendilerinin halen sözleşmeli futbolcusu olduğunu hatırlatan Portekizli teknik adam, Şampiyonlar Ligi grup maçlarına kaldıklarını ve Soso'ya ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Nuno, kulübün bu futbolcunun menajerini tekrar görüşmelere çağırdığını doğrulayarak, "Taraflar anlaşmak üzere. Görüşmeler ciddi bir şekilde ilerliyor. Onu takımda görmek istediğimi belirttim. Bizden ayrılacağına ihtimal bile vermek istemiyorum" ifadelerini kullandı.
Bu arada Sofiane Feghouli'nin takımdan ayrılma olasılığına karşın Valencia'nın, Real Madrid'de oynayan Denis Cheryshev ile kiralık olarak anlaşmaya vardığı ortaya çıktı.Başa dön tuşu