Fenerbahçe'de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Aralık 11, 2023
Futbol

Fenerbahçe’de Caner Erkin hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacak

caner erkin

Fenerbahçe’de Caner Erkin krizi devam ediyor. Göztepe maçında oyundan alındıktan sonra Erol Bulut’a tepki gösteren tecrübeli sol bek Trabzonspor maçında kadro dışı kalmıştı. Caner’in hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacağını açıkladı.

Trabzonspor maçını kazanan Fenerbahçe’de Caner Erkin’in hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacağı açıklandı. A Spor canlı yayınına katılan muhabir Ahmet Selim Kul ve Volkan Demir, Caner Erkin’in hafta sonuna kadar idmanlara alınmayacağını söyledi. Caner Erkin, Antalyaspor maçının kadrosunda da olmayacak.

“TAYLAN ANTALYALI, 3 HAFTADIR YEDEK”

Sabah Gazetesi muhabiri Volkan Demir, Caner Erkin kararını değerlendirdi, “Galatasaray’ın en iyi oyuncusu Taylan Antalyalı, üç haftadır yedek. Sorun yaratmıyor, futbolda böyle şeyler olabiliyor. Trabzonspor maçında net bir teknik direktör dokunuşu gördük. Szalai’nin sol beke çekilmesi olumlu oldu. Mesut’un oyundan alınması Pelkas’ın 10 numaraya çekilmesi maça kazandıran hamleler oldu. Fenerbahçe belki bu hafta belki de haftaya zirvenin ortağı olabilir” dedi.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar