Spor

Fenerbahçe’de 5 futbolcu birden gitti


 Teknik direktör Vitor Pereira’nın istekleri doğrultusunda harekete geçen sarı lacivertli yönetim iç transfrede kolları sıvadı. Önceki gün bazı futbolcular arandı ve gelecekleri ile ilgili bazı bilgiler verildi. Bazı isimlere sürpriz bir şekilde takım bulmaları gerektiği söylenirken takımda kalacak isimler de netleşmeye başladı. İşte tek tek kimlere neden ve ne denildiği:

MERT GÜNOK: GİTTİ

Kesin bir dille kulüp bulması istendi. Bunun nedeni yapılacak yabancı kaleci transferi sonrası Volkan Demirel ve yeni kalecinin büyük bir rekabet içine gireceği ve 3. kaleci pozisyonuna düşen Mert’in, bu pozisyon için bir milli kaleci olarak hem pahalı hem de lüks kaçacak olması.

EGEMEN KORKMAZ – GİTTİ
Kendisinden kulüp bulması istendi. Tecrübeli oyuncuya kesin olarak git denmedi ama gelen teklifleri değerlendirmesi ve iyi bir teklif gelmezse kulübün şartlarında yeni bir görüşme yapılabileceği iletildi.

SELÇUK ŞAHİN – GİTTİ
Gelen teklifleri değerlendirmesi tavsiye edildi. Gelecek sezon kadroda düşünülmediği belirtildi.

MEHMET TOPUZ – GİTTİ
Takımdan ayrılabileceği ve gelen teklifleri değerlendirebileceği söylendi.

SERDAR KESİMAL – GİTMESİ İSTENDİ
Kulüp onu da göndermek istiyor ama Serdar sözleşmesi devam ettiği için kalmak istiyor.

PIERRE WEBO – TEKLİF YAPILACAK

Beklemesi gerektiği ve kulübün bir teklif ileteceği söylendi. Onu da kulüp kulüp bulabilirsin diye aramadı. Bu Webo’nun takımda kalabileceği şeklinde yorumlandı.

BEKİR İRTEGÜN – BEKLEMEDE
O da arananlar arasında değildi. O da kulübün teklifini beklemeye geçti.Twitter profilini değiştirmesi yanlış anlaşılsa da bu tamamen bir tesadüf.

 

 

Ahmet ERCANLAR-Hürriyet


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı