Feci dayak yedi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Kıbrıs

Feci dayak yedi

Dayağın etkisiyle çenesi, elmacık kemiği ve burnu kırılan Solak iki gündür hastanede yatıyor. Resul Solak’ın bugün ameliyat olacağı ve üç ay boyunca sıvı ile besleneceği belirtildi.
İddialara göre, sinyal vermeden mahallesine dönen T.T.’nin önünü kesen ve alkollü olan Resul Solak ve arkadaşının başlattığı kavga feci şekilde sonuçlandı.
Havadis’e konuşan Resul Solak, “Pazartesi akşamı 00.00 sularında önümüzde seyreden T.T. sinyal vermeden sokağa döndü. Az kalsın arkadan arabasına çarpıyorduk. Arabayı süren arkadaşım kornaya bastı. Arkadaşımla aşağıya indik. İçkiliyim. Bir şişe içki içmiştim. T.T., bana yumruk vurdu. T.T., polise yanındaki nişanlısının saçına dokunduğumu iddia etmiş. Bana yumruk attı. Yere düştüm. Defalarca başıma tekme attı. 2 gün hastanede yattım. Çenem çatladı. Elmacık kemiğim ve burun kemiğim kırıldı. Salı günü ameliyata gireceğim” dedi.
T.T.’nin avukatı ise, Havadis’e bilgi vererek, müvekkilinin nişanlısı yanındayken, evlerinin önünde durdukları esnada sarhoş olan Resul Solak tarafından önlerinin kesildiğini ve kendisine hakaret edildiğini iddia etti. T.T.’nin avukatı, müvekkilinin teminatla serbest bırakıldığını ve yüzünün tekmelendiği iddialarının doğru olmadığını savundu.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar