FutbolSpor

Faye Baptiste’den mesaj varFutbolda 2016-2017 sezonunda Çetinkaya forması giyen Senegalli oyuncu Faye Baptiste Çetinkaya’da üç yıl boyunca başarılı bir şekilde forma giydikten sonra ülkemizden ayrılmıştı ve şimdi yeniden geri dönmek istiyor.

Forvet hattında önemli işler yapan ve attığı gollerle Çetinkaya’ya önemli katkılar sağlayan Faye, uzun boyu ve güçlü fiziği ile takımının etkili isimlerinden olmuştu.

Ülkemizden ayrıldıktan sonra futbol hayatını Arnavutluk’ta Luftetari takımında sürdüren Faye, teklif gelmesi ve anlaşma sağlanması durumunda sezonun ikinci devresi için yeniden ülkemize geri dönebileceğini bildirdi.

 

Transfer Başlıyor

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından lige verilen aranın ardından ara transfer dönemi     2 Ocak 2020 Perşembe günü başlayacak. K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig ekipleri 2-10 Ocak 2020 tarihleri arasında bonservisli oyuncu transferi yapabilecek. Kulüpler 2-27 Ocak 2020 tarihleri arasında yerli geçici transfer ve yabancı transfer yapabilecek ve transfer dönemi 27 Ocak Pazartesi günü saat 17.00 de tamamlanacak.
Başa dön tuşu