Magazin

Eylem festivallerde sahne almak istiyor


GİDER AYAK SÖYLEŞİ:
Ülkemizin başarısı üçüncü ülkelere taşmış sanatçısı Eylem, Kıbrıs ziyaretinin sonunda Magazin ve Spor Müdürümüz Mustafa Özsoy’la yaptığı söyleşide ülkemiz festivallerinde sahne almak istediğini söyledi

Büyük küçük herkesin sevgilisi olan ülkemizin sahnelerdeki gurur kaynağı Eylem, hafta içinde adamıza geldi. Eylem müzik çalışmaları için yeniden Türkiye’ye dönmeden önce Spor ve Magazin Sorumlumuz Mustafa Özsoy’la yaptığı özel söyleşide, özellikle ülkemizde festivallerde sahne almak istediğini açıkladı.

2006 yılında “Amman” şarkısıyla milyonların gönlünde taht kuran Eylem şimdi “Sersem” şarkısıyla sevenleriyle buluştu. “Amman” şarkısıyla “Salla Dertleri” diyen Eylem yeni şarkısı “Sersem” ile saf aşkı unutmuş, bencil, egosundan kopamayan erkeklere gönderme yapıyor. Şarkının Söz & Müzik ve aranjesi Okan Akı’ya klibin yönetmenliği Erhan Asan’a ait. Sersem şarkısı geçtiğimiz mayıs ayında tüm dijital platformlarda ve TV müzik kanallarında yerini aldı.

Türkçe ve İngilizce şarkılara devam
Söyleşimizde “Beni unutmadıklarını biliyorum ben de unutmadım ve çok özledim” diye sevenlerine seslenen Eylem “Hem Türkçe hem de İngilizce şarkılar yapmaya devam edeceğim.” dedi. Sanatçı sahnesinin vazgeçilmezi olan kıpır kıpır dansıyla seyircisine nerede kalmıştık dercesine göz kırpıyor.

Şarkısı Amerikan dizisinin müziği oldu
Türkiye de olmadığı dönemler müzik kariyerine İngiltere’de devam eden Eylem’in o dönem yaptığı İstanbul şarkısı merakla takip edilen Amerikan dizisi “Homeland”in 5.sezon, 1 bölüm müziği oldu. Başarılı çalışmalarıyla Türkiye sınırlarını da aşan Eylem ülkemizdeki festivallerde sahne almak istediğini özellikle vurgulayarak tüm adaya “Sizi seviyorum!” diye seslendi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı