Evinde uyuşturucu bulunan zanlı 3 gün tutuklu kalacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 24, 2024
KıbrısManşet

Evinde uyuşturucu bulunan zanlı 3 gün tutuklu kalacak

Lefkoşa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda yakalanan zanlı Fevzi Ballı mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis olayla ilgili buguları aktardı. Polis 17 Nisan 2023 tarihinde, saat 11:00 sıralarında Lefkoşa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucuzanlı Fevzi Ballı’nın ikametgahında yapılan aramada, uyuşturucu içerdiğine inanılan 152 adet hap, yaklaşık 10 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındığını söyledi. Polis ayrıca zanlının ikametgahında uyuşturucu satışından elde edildiğine inanılan 5,700 Türk Lirası ve 100 ABD Doları para da bulunarak emare yapıldığını, zanlının yapmış olduğu bazı beyanlar olduğunu ve teyit tekzip edilmesi gerektiğini belirterek ilk etapda zanının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.


Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Nil Elodie Çeliker zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Kamalı Haber

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar