Evimizde çıkışımızı sürdüreceğiz - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Nisan 14, 2024
Spor

Evimizde çıkışımızı sürdüreceğiz

Evimizde çıkışımızı sürdüreceğiz

Kaşif, “Şartlar ne olursa olsun kendi evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanıp, üç puan almak ve bu suretle de çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” dedi

Telsim 1. Ligi 16. haftasına, 31 puanlı lider Yeniboğaziçi’nin arkasından, 29 puanla ikinci olarak giren Girne bölgesi takımlarından Ozanköy, bugün evinde ağırlayacağı Mormenekşe ile ilgili hazırlıklarını, antrenör Seran Kaşif’in geçtiğimiz gün yaptırdığı antrenman ile tamamladı.


“Mormenekşe kaliteli bir takım”

Çalışma sonrasında Havadis’e açıklamalarda bulunan başarılı teknik direktör Seran Kaşif konuşmasının başında, 2. devre karşılaşmalarında almış oldukları iki galibiyetin, Telsim 1. Ligi zirve yarışından kopmamaları adına büyük önem taşıdığını dile getirdi. Bu hafta, 2. devreye iyi başlayamayan ancak, deplasman maçlarında en fazla puan toplayan takım olarak dikkatleri üzerinde toplayan Mormenekşe’yi ağırlayacaklarını belirten Kaşif, Mormenekşe’nin kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip olduğunu ve rakiplerinin Ozanköy karşılaşmasını da, “çıkış maçı” olarak değerlendirdiklerini vurguladı.

“Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”

Kaşif konu ile ilgili konuşmasının devamında, “Şartlar ne olursa olsun, kendi evimizde oynamanın avantajını iyi kullanıp, çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Bu karşılaşmada alacağımız üç puan, bizi daha avantajlı duruma getirdiği gibi, istikrarlı çıkışımız ve moral motivasyonumuz açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle hafta sonu oynanacak olan bu karşılaşmanın, kaliteli ve mücadele gücü yüksek bir ortamda oynanacağına inanıyorum” dedi.

“Taraftar desteğine ihtiyacımız var”

Kaşif, konuşmasının sonunda 12. güç olan taraftarların da emin adımlarla Telsim Süper Ligi’ne ilerleyen takımlarını yalnız bırakmamalarını ve hakemin bitiş düdüğüne kadar centilmence kendilerini desteklemelerini istediklerini belirtti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar