“Eurovizyon” heyecanı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
Magazin

“Eurovizyon” heyecanı

MAYIS’TA YARI FİNAL GERÇEKLEŞECEK:  San Marino adına yeniden Eurovision’da yarışacak Türk sanatçı olan Serhat’ın yarı finalde sahneye çıkacağı tarih belli oldu. 14 Mayıs’ta İsrail şehri Tel Aviv’de gerçekleşecek olan 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda sahne alacak

San Marino’yu yeniden temsil edecek olan Türkiyeli sanatçı Serhat ise 14 Mayıs’ta gerçekleşecek birinci yarı final gününde sahne alacak. Tel Aviv’de düzenlenecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino’yu temsil edecek.


Destek bekliyor

Türkiye’nin resmi olarak yarışmaya katılmadığı bu yıl da, Serhat yarışmadaki tek Türk olarak, bayrağımızı Eurovision sahnesinde dalgalandıracak. Uluslararası müzik kariyeri uzun yıllara dayanan Serhat, şarkıları 70 ülkede takip edilen ve dünya müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan ilk Türk sanatçı olma özelliğini taşıyor. Türk bayrağını tüm uluslararası platformlarda, her zaman gururla dalgalandıran Serhat, 14 Mayıs’ta yarışmanın 1. Yarı Finalinde tüm Türk dostlarından, kendisini finale taşıyacak SMS oylarını bekliyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar