FutbolSpor

Esentepe Süper Lige hazır

HEDEF PLAY OUT OYNAMADAN LİGDE KALMAK: 2018-2019 sezonunda 1. Ligden Süper Lige çıkmayı başaran Girne ekiplerinden Esentepe, sahaya inerek sezon açılışını yaptı. Esentepe’de hedef, play out oynamadan ligde kalmak

2018-2019 sezonunda 1. Ligden Süper Lige çıkmayı başaran Girne ekiplerinden Esentepe, önceki gün sahaya inerek sezon açılışını yaptı. Kulüp başkanı Umut Bahadır’ın da hazır bulunduğu ilk çalışma, kırmızı beyazlıların başarılı teknik direktörü Davut Kansu nezaretinde yapıldı. Bu sezon Süper Ligde başarılı olmak isteyen Esentepe, kadrosunu güçlendirmek adına transferlere devam ediyor.

İsmet Paşa Pehlivan
Davut Kansu

 

Ali, Kağan ve İsmet Paşa
ile anlaşma sağlandı
Girne ekibi kadrosuna geçtiğimiz sezon Türkocağı takımında kiralık olarak oynayan Kaleci Ali Karal, Çetinkaya’da kiralık oynayan Kağan Görneçli ve daha önce Cihangir ve Dumlupınar formaları giyen İsmet Paşa Pehlivan ile anlaşma sağlarken; iç transferde iki orta saha ve bir defans oyuncusu ile yakın temasta olup bir iki güne kadar bu oyuncular ile anlaşma sağlanması bekleniyor. Yabancı oyuncu transferinde ise 3 yabancı hakkını da kullanacak olan kırmızı beyazlıların hedefi play out oynamadan ligde kalmak.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı