Magazin

Esentepe festivalle canlanacak


  1. YILINI KUTLAYACAK:

Esentepe’de gerçekleşecek olan Holly Festival & Colour Party’de rap sanatçıları Sansar Salvo, Alpmut & Mahmut ve Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Beyza Durmaz sahne alacak. Final Organizasyon, Esentepe Belediyesi ile birlikte düzenlediği festivalde 30. kuruluş yıldönümünü de kutlayacak

Esentepe Belediyesi, Final Organizasyon işbirliği ile düzenlenecek olan Holly Festival & Colour Party önümüzdeki cuma ve cumartesi yapılıyor. Bugüne kadar yüz yedi sanatçı ile birçok güzel animasyon ekibini adamıza getiren Final Organizasyon 30. yılını da kutlamış olacak.

Organizasyon ile ilgili bir açıklama yapan Final Organizayon direktörü Yıltan Tozakı 23 Ağustos Cuma günkü programda Türkiye’den rap sanatçısı Sansar Salvo, yine rap konserinde Alpmut & Mahmut sahne alacakken, 24 Ağustos Cumartesi ise “Olan Var Olmayan Var” parçası ile ünlenen Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Beyza Durmaz sahne alacak.

Festivalde ayrıca her iki gecede de, gizemli, sihirli ve eğlenceli sunumlar, DJ Bora Key, DJ Soner Tursoy, Fire Strom ateş şov, Uzun adam Led ve ateş şov yer alacakken Make-Up Artist fırçası ile isteyene ücretsiz profesyonel makyaj yapılacak. Her iki gecede Mc. eşliğinde colour part düzenlenecek.

Festivalin giriş fiyatlarını en uygun olabilecek şekilde ayarladıklarını belirten Tozakı, çadır kirası da en ekonomik fiyatla kiralanabilecek dedi.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı