Magazin

Escape gece-gündüz dolu dolu


Escape Beach Club, sadece gündüz denize girmek ve serinlemek isteyenlerin değil, yaz akşamlarını hem canlı müzik, hem de lezzetli sunumlarla geçirmek isteyenlerin de tıklım tıklım doldurduğu bir mekan olmaya devam ediyor.

 

Yaza çok iddialı bir giriş yapan Escape Beach Club, yaz geceleri etkinliklerine de hız kesmeden devam ediyor.

 

“Misafirlerimize kendilerini özel hissettiriyoruz”

Escape Beach Club Genel Müdürü Çetin Sezgin, Escape’in sezon boyunca devam edecek olan etkinliklerinin bu yaza damga vuracağını söyledi.

 

Çok farklı konseptler eşliğinde sezon başından itibaren yoğun ilgi gördüklerini belirten Sezgin: “Halkımızın bu yoğun teveccühünü hak edecek şekilde çalışıyoruz. Sadece etkinliklerimizle değil, tertemiz bir plajla, sunumlarımızdaki özenle, sağlıklı bir eğlence sunmak için gerekli tüm tedbirleri almamızla, misafirlerimizi önemsediğimizi kendilerine her alanda hissettiriyoruz” dedi.

 

Hem romantik hem eğlenceli plaj akşamları

“Misafirlerimiz hem eğlenceli hem de romantik bir ambiyansta nitelikli geceler geçirme fırsatı bulacaklar” diyen Escape Beach Club Genel Müdürü Çetin Sezgin, özellikle Salı ve Cuma günleri rezervasyon yaptırmanın önemli olduğunu, aksi halde bazı müşterilerin yer bulmakta zorlandığını söyledi.

 

Sezgin: “Tüm müşterilerimizi Salı, Cuma ve Cumartesi akşamları plajımızdaki İskele Bar’da canlı müzik performansına bekliyoruz” dedi.

 

Canlı müzik akşamlarına giriş ücretsiz

Canlı müzik akşamlarına girişin ücretsiz olduğunu, servis ve sunumların ise misafirleri tarafından tam not aldığını ifade eden Sezgin:

 

“Misafirlerimize, Salı ve Cuma günleri O Ses Türkiye’den tanıdığımız Hasan Günyüz’ün Flamenko, Latin ve İngilizce, Cumartesi geceleri ise yine O Ses Türkiye’den tanıdığımız Murat Olgun Enes ve Orkestrası’nın hem Türkçe hem İngilizce şarkılardan oluşan repertuarlarıyla harika bir gece geçirmeyi garanti ediyoruz” dedi.

 

 

“Çok ciddi rağbet var, mutlaka rezervasyon yaptırın”

Plajda kurulan İskele Bar’da hem bistro hem de masa düzenlemesi yaptıklarını belirten Sezgin, canlı müzik gecelerine çok ciddi rağbet olmasından dolayı, gelmek isteyenlerin rezervasyon yapmaları gerektiğini hatırlatarak:

 

“Hep birlikte eğlenmek için yaz boyu tüm halkımızı Escape’ye bekliyoruz” dedi.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

İrtibat No: 0 533 842 57 57 / 0 533 889 25 25 / 0 533 863 95 86 / www.escapebeach.club/camp2019

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı