Erkek 17 Kız 15 Sonuç Dram... - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Kıbrıs

Erkek 17 Kız 15 Sonuç Dram…

Erkek 17 Kız 15 Sonuç Dram...

 

KARIN AĞRISI SANDI…  Erkek arkadaşıyla girdiği ilişki sonucu hamile kalan S.Ö isimli 15 yaşındaki çocuk, polise verdiği ifadede hamile olduğunu bilmediğini söyledi.  Vücüdundaki değişikliğin farkına varmayan S.Ö, “karnım ağrıyor” diyerek hastaneye başvurdu. Doktorlar ilk muayenede çocuğun hamile olduğunu tespit etti  


Duygu ALAN
Lefkoşa’da S.Ö. isimli çocuk, karın ağrısı şikayeti ile ailesi tarafından önceki gün Gönyeli’de faaliyet gösteren Kolon Hastanesi’ne götürüldü.
Aile, S.Ö.’nün 8 aylık hamile olduğu ve doğumunun başladığını öğrendi. S.Ö. aynı gün 1 kız bebek dünyaya getirdi.
Erken doğum nedeni ile sağlıksız doğan bebek, müşahede altına alınırken, hastane yetkilisi polisi arayarak, hastanede 18 yaşından küçük bir kızın doğum yaptığı bilgisini verdi.
S.Ö., polise verdiği ifadede bebeğinin babasının V.Ş. olduğunu belirtti.
S.Ö.’nün ifadesi üzerine 17 yaşındaki V.Ş., eski kız arkadaşı S.Ö. ile 15 yaşında olduğu dönem cinsel ilişkiye girdiği gerekçesi ile gözaltına alındı.
S.Ö.’nün 8 aylık olarak dünyaya getirdiği kız bebek ise solunum yetmezliği sebebi ile dün yaşamını yitirdi.

“Karın ağrısı şikayeti ile gitti doğum yaptı”
“14 yaşından büyük 16 yaşından küçük kız çocuğu ile ilişkiye girmek” suçundan gözaltına alınan 17 yaşındaki V.Ş., Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde dün yargıç karşısına çıkarıldı.
Mahkemede ifade veren polis, 17 yaşındaki zanlı V.Ş.’nin kız arkadaşı S.Ö. ile 15 yaşında olduğu dönem cinsel ilişkiye girdiğini ve S.Ö.’nün önceki gün karın ağrısı şikayeti ile gittiği Gönyeli’deki Kolon Hastanesi’nde 8 aylık hamile olduğunun ortaya çıktığını ve aynı gün S.Ö.’nün bir kız bebek dünyaya getirdiğini belirtti.
S.Ö.’nün ifadesinde hamile olduğunu bilmediğini belirttiğini söyleyen polis, S.Ö.’nün dünyaya getirdiği 8 aylık kız bebeğin, dün solunum yetmezliği sebebi ile yaşamını yitirdiğini açıkladı.
Polis, “14 yaşından büyük 16 yaşından küçük kız çocuğu ile ilişkiye girmek” suçundan gözaltına alınan 17 yaşındaki V.Ş. hakkında başlatılan soruşturmanın henüz tamamlanmadığını kaydetti.
Mahkeme, V.Ş.’nin soruşturma amaçlı 1 gün süre ile poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar