Magazin

Enbe çaldı Beyaz söyledi

Girne’de düzenlenen Enbe Orkestrası eşliğindeki kutlamada konukların karşısına solist kimliğiyle çıkan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk büyük beğeni kazandı

 Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk The Savoy Ottoman Palace’ın 7. Yılına özel kutlamada beraber sahne aldı. Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk “Bağdat”, “Ah Yalan Dünya”, “Çemberimde Gül Oya”, “Bana Ellerini Ver” ve Türk pop müziğinin seçme parçalarına Enbe ayrıcalığıyla hayat vererek konukların büyük beğenisini kazandı.

Behzat Gerçeker sahneye çıkmadan duygularını şöyle ifade etti “Biz bu otelin açılışında da beraberdik; şimdi de beraberiz. Bugün çok heyecanlıyız. Bu gece sevgili Beyazıt Öztürk bizimle birlikte olacak, sürprizler hazırladık ve müzikseverlerin öyle karşısına çıkacağız. Sesi zaten çok güzel. Tüm Enbe Orkestrası olarak buradayız. Tüm dünya müziklerinden geniş bir repertuvar hazırladık.”

Sahnede otel yöneticileriyle beraber 7 şeklinde devasa pasta kesilirken ünlü komedyen esprileriyle dinleyenleri güldürdü.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı