OyunTeknoloji

En iyi grafikli mobil oyunlar #1


ShiftDelete’nin hazırladığı en iyi grafikli mobil oyunlar serisi bölüm 1:
NBA Live: Mobile

NBA Live: Mobile

EA Games’in NBA serisi PC ve konsollarda uzun süredir acı çekiyor olabilir ama NBA Live: Mobile için bu tanımlama kesinlikle geçerli değil. Hem dengeli F2P yapısı hem de şahane atmosferiyle sizi kısa süre içerisinde telefon ekranına hapsedebiliyor. Oyunun kontrolleri oldukça rahat ve akıcı, sadece birkaç dakika içinde hem kontrollere hem de arayüze alışıyor, oyuna ısınıyorsunuz. Tabi, burada sağlam bir eğitim sisteminin olması inanılmaz fark ediyor.

TEKKEN Mobile

TEKKEN Mobile

Şimdi ne yapacaksın? Sloganıyla efsanevi dövüş oyunu Tekken Android ve iOS cihazlar için çıktı! Dünyanın dört bir yanından dövüş tekniklerinin bulunduğu sezgisel ve ayrıntılı bir dövüş sisteminde PAUL, KAZUYA, XIAOYU, LAW, PANDA, NINA ve diğer meşhur dövüşçülerin arasına katılma zamanımız geldi! Tekken’in o profesyonel yapısına inanılmaz uyum sağlayan mobil versiyon da, grafikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

Şimdi ne yapacaksın? Sloganıyla efsanevi dövüş oyunu Tekken Android ve iOS cihazlar için çıktı! Dünyanın dört bir yanından dövüş tekniklerinin bulunduğu sezgisel ve ayrıntılı bir dövüş sisteminde PAUL, KAZUYA, XIAOYU, LAW, PANDA, NINA ve diğer meşhur dövüşçülerin arasına katılma zamanımız geldi! Tekken’in o profesyonel yapısına inanılmaz uyum sağlayan mobil versiyon da, grafikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

Monolith’in ünlü Yüzüklerin Efendisi oyunu bu kez mobilde gönlümüzü çalmayı başarıyor. Gerek grafikleri, gerekse orijinal oyunla paralel ilerleyen senaryosu Middle-earth: Shadow of War’ı hemen ön plana çıkartıyor. Endless Run ile strateji türünü birleştiren ilginç bir oynanış ile gelen yapım, serinin en ünlü karakterlerini kontrolümüze sunuyor. Düşmanla kıran kırana savaşmak, PVP maçları ve çok daha fazlası sizleri Middle-earth: Shadow of War’da bekliyor.

Monolith’in ünlü Yüzüklerin Efendisi oyunu bu kez mobilde gönlümüzü çalmayı başarıyor. Gerek grafikleri, gerekse orijinal oyunla paralel ilerleyen senaryosu Middle-earth: Shadow of War’ı hemen ön plana çıkartıyor. Endless Run ile strateji türünü birleştiren ilginç bir oynanış ile gelen yapım, serinin en ünlü karakterlerini kontrolümüze sunuyor. Düşmanla kıran kırana savaşmak, PVP maçları ve çok daha fazlası sizleri Middle-earth: Shadow of War’da bekliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı