Magazin

Emekçi kadınlara jest


BU KEZ ONLAR EĞLENDİLER:

Merit Lefkoşa Hotel, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla çalışanların jest yaparak onlara keyifli bir kutlama organize etti

 Merit Lefkoşa Hotel Genel Müdürü Mine Gürses, her 8 Mart’ta olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Kadınlar günü vesilesi ile düzenlediği öğle yemeğinde kadın personeli ile bir araya geldi.

Merit Lefkoşa Hotel Sultan Restaurant’ta düzenlenen yemekte,  kadın çalışanlarını çiçekler ile karşılayan Gürses;  bu özel günde bir araya gelmenin mutluluğunu dile getirerek; günümüzde kadınların toplumun her alanında birçok başarıya  imza attığını, kadın çalışma arkadaşlarına her zaman güçlü olmalarını ve hiçbir haklarından taviz vermemelerini, sosyal ve ekonomik hayatın içinde hak ettikleri yerlere, layık oldukları mevkilere gelmeleri için çabalar sarf etmelerini, istedikleri takdirde her zaman güçlü ve başarılı olabileceklerini belirtti.

Bu anlamlı yemekte bir araya gelen Merit Lefkoşa kadınları ; “ Güçlü duruşunuzla her zaman rol modelimiz oldunuz. Bizlere ilham verdiğiniz için teşekkür ederiz.” sözleri ile Gürses’e çiçek takdiminde bulundular.
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı