Kıbrıs

Elit öğrencilerinden büyük başarı


Elit Eğitim Merkezi öğrencilerinde büyük başarı. 2 si ilk 3’e giren üç Öğrenci Dr. Suat Günsel Bursu, 4 öğrencide tam burs hakkı kazandı

 

Elit Eğitim Merkezi öğrencilerinde büyük başarı hem Türk Marif Koleji (TMK) Giriş sınavında, hem de Dr. Suat Günsel burs sınavında başarı gösteren öğrenciler den 3 tanesi Dr. Suat Günsel bursu, 7 tanesi de tam burs kazanmıştır. Suat Günsel Bursu kazanan öğrenciler 7 yıl boyunca parasız eğitim ve maddi burs kazanmışladır, tam burs alan Elit Eğitim merkezi öğrencileri ise parasız eğitim hakkı kazandı.

 

“7 öğrencimiz başarı sağladı”

Elit Eğitim Merkezi Yöneticilerinde Kürşat Köseoğlu, üç sınav sonucu en yüksek notu alan ilk 10 kişiye verilen Dr. Suat Günsel Burs Sıralama sınavında dershane öğrencilerinden Sarp Süey Bardak’ın 288 puanla 1’inci, Bora Şekeroğlu’nun 285 puanla 3’üncü, Tansel Şık ise 8’inci olduğunu belirtti. Elit Eğitim Merkezi olara ilk 3’de  iki öğrencileri olmasının gururunu yaşadıklarını belirte Köseoğlu,  4 öğrencileri olan Lal Paşalar, Laren Katrin , Aras Çelik ve Anda Etkin’in de tam burs aldıklarını ve görevlerini tam yapmış olmanın huzurunu yaşadıklarını aktardı.

 

“Hem kolej başarısı, hem de burs başarısı”

Hem Türk Marif Koleji (TMK) Giriş sınavında, hem de Dr. Suat Günsel burs sınavında aynı öğrencilerin başarı göstermensin tesadüf olmadığını vurgulayan Köseoğlu, “Bu başarılar onların düzenli çalışmaları, velilerimizin emekleri ve bizlerin sevgi, ilgi ve motivasyonu sayesinde doruğa ulaşmış ve bizlerin bugünkü mutluluğu yaşamamıza sebep olmuştur” dedi.

 

Eniz ORAKCIOĞLU
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı