Magazin

Eğlence sırası onlardaydı


ÇALIŞANLARA FELEKTEN İR GECE:

Cratos Premium Hotel çalışanları için düzenlenen gecede personel, Oğuzhan ve 50. sanat yılını kutlayan Senol Aksu’nun şarkılarıyla doyasıya eğlendi.Açıldığı 2010 temmuz ayından itibaren gerçekleştirdiği organizasyon ve konserlerle ilgi odağı haline gelen ve hizmet kalitesi ve çeşitliliği ile ada turizmine canlılık getiren Cratos Premium, yoğun geçen sezonun ve özel gün programlarının ardından bu kez personeli için muhteşem bir eğlence düzenledi.

Gecenin başında konuşma yapan Cratos Premium Hotel Genel Müdürü Hulusi Bediz tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmanın ardından yapılan çekilişte personel birbirinden güzel hediyeler kazandı. Çekilişin ardından, ülkemizin sevilen sanatçısı Oğuzhan’ın muhteşem şarkılarına eşlik eden Cratos personeli keyifli dakikalar yaşarken  konuklar yerlerinden kalkıp Oğuzhan’ın sahnesine eşlik ettiler.

Gecede 50.sanat yılını kutlayan bestekar, söz yazarı Senol Aksu buğulu sesi  ve performansıyla dillere destan bir konsere daha imza attı. Bu eşsiz performans ile personel bir dakika yerinde oturmadı. Geniş repertuarı ile Aksu personel gecesine damgasını vurdu.

 

 Başa dön tuşu